Jest ZDJĘCIE przytomnego Eriksena! Ten obrazek daje wielkie nadzieje

2021-06-12 19:21
Euro 2020: Christian Eriksen reanimowany
Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Euro 2020: Christian Eriksen reanimowany

Takich scen podczas drugiego dnia Euro 2021 nikt się nie mógł spodziewać! Piłkarz Christian Eriksen nagle upadł na boisko podczas meczu Dania - Finlandia. Przerażeni zawodnicy skandynawskiej reprezentacji płakali, patrząc jak Christian Eriksen jest reanimowany. W internecie pojawiło się arcyważne zdjęcie piłkarza. Ten był zwożony z boiska przytomny. Widać, jak podłączony pod tlen ma podniesioną głowę, za którą się trzyma i otwarte oczy! To daje olbrzymią nadzieję!

Kibice zalali się łzami podczas drugiego dnia Euro 2021. Przerażeni kibice podczas meczu Dania - Finlandia z niecierpliwością wyczekiwali dobrych wieści w sprawie gwiazdora skandynawskiej ekipy. Christian Eriksen padł nagle na murawę. Potrzebna była reanimacja! Długa walka o życie ciągnęła się w nieskończoność. Zapłakani Duńczycy i Finowie, zszokowani fani i miliony przed telewizorami. W sieci pojawiły się pierwsze dobre nowiny na temat piłkarza. W mediach pojawiła się fotografia, na której widać Eriksena z maską tlenową. Ten ma podniesioną głowę i otwarte oczy. Czy to zwiastun szczęśliwego zakończenia sprawy?

Dania - Finlandia RELACJA NA ŻYWO: Eriksen zniesiony na noszach. Mecz zawieszony! [WYNIK, SKŁADY]

Piłkarz padł na murawę przed końcem pierwszej połowy. Christian Eriksen nie zderzył się z żadnym piłkarzem. Nie był to efekt zderzenia się z kimkolwiek ani starcia o piłkę. Wynik na tablicy wyników brzmiał 0:0. Spotkanie zostało przerwane. Nie wiadomo, kiedy zostanie wznowione.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze