Kibice po powrocie z Rosji spędzą 10 dni w IZOLACJI. Co z piłkarzami? Zostali WYJĄTKOWO potraktowani

2021-06-24 12:16
Kibice reprezentacji Polski
Autor: CyfraSport Kibice reprezentacji Polski

Reprezentanci Polski po odpadnięciu z Euro 2020 wrócili już do kraju. Samolot wylądował na lotnisku już po północy. Rząd wraz z rozpoczęciem dnia 24 czerwca wprowadził nakaz izolacji osób wracających ze strefy Schengen. To oznacza, że kibice spędzą na kwarantannie wiele dni, chyba, że mają za sobą przyjęcie pełnej szczepionki. Wiemy już, że piłkarze nie będą musieli się izolować. Powód jest jednak nieco inny! Reprezentanci kraju zostali potraktowani wyjątkowo.

Polski rząd ogłosił, że osoby wracające do kraju spoza strefy Schengen będą musiały przebywać na kwarantannie. 10 dni obowiązkowej izolacji nie będzie dotyczyło osób m.in. zaszczepionych. Niestety, niewykluczone, że wielu kibiców, wracając z Rosji wyląduje na kwarantannie. Wszystko z powodu obawy przed różnymi mutacjami koronawirusa. COVID-19 nieco zwolnił, ale by nie dopuścić do kolejnej fali, trzeba reagować za wczasu. Na kwarantannie nie wylądowali piłkarze, którzy w Polsce wylądowali w czwartkową noc.

Internauci przejechali się po Polakach po porażce na Euro. Bolesne porównanie Lewandowskiego i innych, okrutnie w nich uderzyli

Euro 2020: Dlaczego piłkarze nie wylądują na kwarantannie?

W każdym rozporządzeniu dotyczącym obostrzeń nie brakowało wyjątków. Regularnie wyłączane z obostrzeń były osoby podróżujące w celach zawodowych. Drugim z nich jest także przyjęcie szczepionki, na co zdecydowała się niemal cała kadra! - Wróciliśmy o trzeciej w nocy do Gdańska. Nie jesteśmy na kwarantannie. Niezaszczepieni piłkarze nie zostali objęci kwarantanną po powrocie z Rosji - powiedział Marek Koźmiński w RMF FM.

Polska odpadła z Euro 2020

Reprezentacja Polski pożegnała się z Euro 2020 już po fazie grupowej! Podopieczni Paulo Sousy przegrali pierwszy mecz ze Słowacją 1:2, a następnie zremisowali z Hiszpanami. O losach awansu zadecydować miało spotkanie ze Szwedami. Niestety, Polacy przegrali 2:3 i odpadli z Euro. Z "polskiej grupy" awansowali Hiszpanie i Szwedzi. To oni zagrają w play-offach!

Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu ze Szwecją. Zadeklarował poparcie dla Paulo Sousy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze