Reprezentacja Polski trenowała przy obecności kibiców

i

Autor: Cyfrasport Reprezentacja Polski trenowała przy obecności kibiców

Kibice przywitali piłkarzy reprezentacji Polski po blamażu ze Słowacją. Reakcje były bardzo różne

2021-06-15 19:07

Reprezentacja Polski w nocy wróciła do Sopotu. Niektórzy piłkarze przed snem zdążyli jeszcze zaliczyć wizytę w restauracji, dziś ćwiczyli na siłowni, a następnie wybiegli na trening. Zajęcia były otwarte dla dziennikarzy, a przede wszystkim dla kibiców. Kilka tysięcy sympatyków kadry pojawiło się na gdańskiej. Nie zabrakło gwizdów.

Kompromitująca porażka ze Słowacją 1:2 w Sankt Petersburgu nie zraziła wielu tysięcy kibiców, którzy przyszli na Polsat Plus Arenę w Gdańsku, by zobaczyć z bliska piłkarzy Paulo Sousy. Biało-Czerwoni mogli być pełni obaw reakcji fanów. Ci jednak nie byli zbyt surowi. Mimo że grupka sympatyków pokusiła się o gwizdy, to przeważały brawa.

Przed zajęciami na boisku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Grzegorza Krychowiaka, uznanego za głównego winowajcę meczu ze Słowakami. - To była bardzo trudna noc dla mnie. Wszyscy popełniamy błędy, ale mój miał olbrzymie konsekwencje i może pokrzyżować nam osiągniecie celów. Krytykę biorę na klatę i pracujemy dalej – bił się w piersi Grzegorz Krychowiak, który osłabił zespół wylatując z boiska po dwóch żółtych kartkach.

Robert Lewandowski skomentował BLAMAŻ ze Słowacją! Pierwsze takie słowa po kompromitacji

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja

Rozczarowanie po pierwszym meczu fazy grupowej Euro 2020 jest ogromne, ale turniej się jeszcze dla Polaków nie skończył. Do zdobycia wciąż jest sześć punktów. O nie będzie jednak niezwykle trudno. W sobotę w Sevilli Polacy zmierzą się z Hiszpanią. Jeśli przegrają, a wcześniej Słowacy zdobędą punkty w meczu ze Szwecją, to stracimy jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy.

Najnowsze