Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

OBRZYDLIWA zazdrość Rosjan. Tych opinii nie da się czytać. UWZIĘLI się na Lewandowskiego

2021-06-23 16:36

Mecz Polski ze Szwecją interesuje nie tylko kibiców obu reprezentacji, ale również innych fanów, z którymi być może zmierzy się jedna albo druga kadra. Głos na temat biało-czerwonych postanowili zabrać również Rosjanie. Niektóre portale mocno krytycznie oceniają postawę podopiecznych Paulo Sousy i nie dają im większych szans na awans. Suchej nitki nie zostawili również na Robercie Lewandowskiego. Pytanie, czy nie wynika to z zazdrości?

Reprezentacja Polski wciąż ma szanse na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Dzięki remisowi z Hiszpanią w sobotę, biało-czerwoni na Euro 2020 zagrają drugi mecz o wszystko. Bez zdobyczy punktowej w Sewilli dziś, bez względu na wynik, żegnaliby się z turniejem. A tak nadal mamy się czym emocjonować. W starciu z Hiszpanią Polacy zaprezentowali się o niebo lepiej niż w rywalizacji ze Słowacją, w której niespodziewanie przegrali. Jest więc nadzieja, że i w meczu ze Szwecją zagrają na tyle dobrze, aby zainkasować trzy punkty.

Tak naprawdę zachowywał się tata Roberta Lewandowskiego. Przyjaciółka mamy wyznała prawdę. Pozostał jej żal

Kibice przed meczem Polska-Szwecja

Ale akurat w taki przebieg wydarzeń nie wierzą Rosjanie. W prasie można przeczytać, że ich zdaniem Polacy pożegnają się z mistrzostwami Europy już po fazie grupowej. - Polacy kompletnie nie przekonują na tym turnieju. Grają bardzo niestabilnie, dlatego trudno będzie im osiągnąć sukces w meczu Szwecją - czytamy na portalu championat.net. Rosjanie jakby nie chcieli zauważyć dobrego meczu z Hiszpanią. Być może wynika to z zazdrości, bo Sborna Euro zakończyła nawet za Finlandią i nie zagrała żadnego dobrego meczu.

WYGIMNASTYKOWANA dziennikarka TVP ubarwia Euro! Kibice są nią zachwyceni

Nasi sąsiedzi nie oszczędzili również Roberta Lewandowskiego. - Nie potwierdza roli lidera, daleko mu do tego, chociaż w pojedynkę mógłby zmienić oblicze meczu - taką opinię można przeczytać o kapitanie reprezentacji Polski na portalu Sport24.ru. Rosjanie nie wierzą więc w pozytywne dla Polaków zakończenie rywalizacji ze Szwecją. Oby naszym zawodnikom udało się udowodnić swoją siłę.

Najnowsze