OBRZYDLIWA zazdrość Rosjan. Tych opinii nie da się czytać. UWZIĘLI się na Lewandowskiego

2021-06-23 16:36
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Mecz Polski ze Szwecją interesuje nie tylko kibiców obu reprezentacji, ale również innych fanów, z którymi być może zmierzy się jedna albo druga kadra. Głos na temat biało-czerwonych postanowili zabrać również Rosjanie. Niektóre portale mocno krytycznie oceniają postawę podopiecznych Paulo Sousy i nie dają im większych szans na awans. Suchej nitki nie zostawili również na Robercie Lewandowskiego. Pytanie, czy nie wynika to z zazdrości?

Reprezentacja Polski wciąż ma szanse na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Dzięki remisowi z Hiszpanią w sobotę, biało-czerwoni na Euro 2020 zagrają drugi mecz o wszystko. Bez zdobyczy punktowej w Sewilli dziś, bez względu na wynik, żegnaliby się z turniejem. A tak nadal mamy się czym emocjonować. W starciu z Hiszpanią Polacy zaprezentowali się o niebo lepiej niż w rywalizacji ze Słowacją, w której niespodziewanie przegrali. Jest więc nadzieja, że i w meczu ze Szwecją zagrają na tyle dobrze, aby zainkasować trzy punkty.

Tak naprawdę zachowywał się tata Roberta Lewandowskiego. Przyjaciółka mamy wyznała prawdę. Pozostał jej żal

Kibice przed meczem Polska-Szwecja

Ale akurat w taki przebieg wydarzeń nie wierzą Rosjanie. W prasie można przeczytać, że ich zdaniem Polacy pożegnają się z mistrzostwami Europy już po fazie grupowej. - Polacy kompletnie nie przekonują na tym turnieju. Grają bardzo niestabilnie, dlatego trudno będzie im osiągnąć sukces w meczu Szwecją - czytamy na portalu championat.net. Rosjanie jakby nie chcieli zauważyć dobrego meczu z Hiszpanią. Być może wynika to z zazdrości, bo Sborna Euro zakończyła nawet za Finlandią i nie zagrała żadnego dobrego meczu.

WYGIMNASTYKOWANA dziennikarka TVP ubarwia Euro! Kibice są nią zachwyceni

Nasi sąsiedzi nie oszczędzili również Roberta Lewandowskiego. - Nie potwierdza roli lidera, daleko mu do tego, chociaż w pojedynkę mógłby zmienić oblicze meczu - taką opinię można przeczytać o kapitanie reprezentacji Polski na portalu Sport24.ru. Rosjanie nie wierzą więc w pozytywne dla Polaków zakończenie rywalizacji ze Szwecją. Oby naszym zawodnikom udało się udowodnić swoją siłę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE