Powołania na Euro 2021. Paulo Sousa

i

Autor: AP PHOTO Powołania na Euro 2021. Paulo Sousa

Paulo Sousa zaskoczy powołaniami na Euro 2021?! Wyciekły informacje, znamy pierwsze szczegóły

2021-05-13 8:01

Powołania Euro 2021. Już niedługo Paulo Sousa będzie musiał ogłosić powołania na zbliżające się mistrzostwa Europy 2021! Euro 2021 rusza w czerwcu, a trener może zabrać na turniej 26 piłkarzy. Zazwyczaj jednak na początkowe zgrupowanie zabiera się większą liczbę zawodników. Paulo Sousa ma zaskoczyć powołaniami. Wyciekły pierwsze informacje w tej sprawie. Dla wielu to będzie poważna niespodzianka.

Euro 2021. Powołania Paulo Sousy

Wielkimi krokami zbliża się zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy przed turniejem Euro 2021. Mistrzostwa Europy 2021 poprzedzi obóz Paulo Sousy i piłkarz, podczas którego zawodnicy będą przygotowywać się do kolejnej bardzo ważnej imprezy. Wielu piłkarzy zastanawia się, czy otrzyma miejsce w składzie. Zazwyczaj selekcjonerzy powołują na zgrupowanie 30 zawodników, by następnie wykluczyć czterech z wyjazdu na Euro. Pierwsze szczegóły w sprawie powołań Paulo Sousy właśnie wyciekły do mediów. Jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, Paulo Sousa ma zaskoczyć powołaniami.

Największa gwiazda reprezentacji Holandii nie pojedzie na Euro 2021. Mamy oficjalny komunikat, potwierdziło się najgorsze

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Co na Euro 2021 szykuje Paulo Sousa?

Selekcjoner reprezentacji Polski ma zrezygnować z powołania aż 30 zawodników. Paulo Sousa ma zaprosić zaledwie 26 zawodników, czyli tylu, ilu będzie mógł zabrać na sam turniej. Kadra na Euro 2021 ma zostać ogłoszona w najbliższy poniedziałek w samo południe. Sousa podczas przygotowań miałby mieć spokój związany z tym, że zawodnicy byliby pewni i spokojni o wyjazd na turniej.

Euro 2020: Na ile stać reprezentację Polski? "Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie"

Mistrzostwa Europy 2021: Z kim zagrają Polacy?

Biało-czerwoni swoje spotkania rozegrają w Rosji i Hiszpanii. Gospodarzami imprezy będą tam Sankt Petersburg i Sewilla. Pierwszy mecz zagramy ze Słowakami. Mecz otwarcia odbędzie się 15. czerwca 2020 roku! Biało-czerwoni w drugim meczu podejmą Hiszpanię (19. czerwca, 21:00, Sewilla), a na koniec zmierzymy się ze Szwecją (23. czerwca, 18:00, Sankt Petersburg). - Na pewno jest to trudna grupa. O tym, kto będzie grał dalej, zadecyduje forma turniejowa. Od pierwszego meczu trzeba być dobrze przygotowanym fizycznie. Wtedy może nam się łatwiej grać - ocenił kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski w rozmowie z Eleven Sports po jednym z meczów Bundesligi.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze