Skandaliczne zachowanie kibiców podczas meczu Portugalii na Euro! Cristiano Ronaldo mógł przypłacić to zdrowiem

2021-06-24 0:23
Cristiano Ronaldo
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Na zakończenie zmagań w fazie grupowej Euro 2020 przyszło nam oglądać prawdziwy szlagier, którym było spotkanie Portugalii z Francją. Kibice zgromadzeni na Puskas Arenie z Budapeszcie oglądali niezwykły spektakl okraszony aż trzema bramkami z rzutów karnych. Autorem dwóch z nich był Cristiano Ronaldo, który po jednej z nich znalazł się z niebezpieczeństwie po skandalicznym zachowaniu kibiców, którym nie spodobało się, że Portugalczyk doprowadził do remisu w meczu.

Po dwóch meczach meczach w fazie grupowej Euro 2020, Portugalia nadal musiał walczyć o awans do 1/8 finału i w ostatniej kolejce przyszło im się zmierzyć z jedną z najsilniejszych reprezentacji na świecie, czyli Francją. Kibice, którzy zgromadzili się na Puskas Arenie w Budapeszcie nie mogli narzekać na brak emocji w meczu o wszystko dla Portugalczyków, podczas którego wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie Cristiano Ronaldo i Karim Benzema zostali bohaterami swoich reprezentacji, strzelając w tym pojedynku po dwie bramki. Gwiazdor Juventusu dwukrotnie pokonał Hugo Llorisa z rzutu karnego i zapewnił swojej drużynie cenny punkt oraz awans do 1/8 finału. Podczas celebracji drugiego trafienia przez Portugalczyka, kibice reprezentacji Francji zachowali się jednak skandalicznie i postanowili pokazać wszystkim jak nie powinni zachowywać się fani na trybunach. 

Kibice rzucali kubkami w Cristiano Ronaldo

Po strzeleniu wyrównującej bramki w 60. minucie meczu, Cristiano Ronaldo podbiegł do linii końcowej boiska, bo cieszyć się ze swoimi kolegami z drużyny z ważnego trafienia, które jak się okazało ustaliło wynik meczu na 2:2. Gwiazdor obrońców tytułu najlepszej ekipy na sta8rym kontynencie szybko musiał jednak stamtąd uciekać, bo kibicom reprezentacji Francji nie spodobało się, że Portugalczyk trafił do siatki i zaczęli w niego rzucać kubkami z piwem.  

Wymowny apel Tomaszewskiego do Sousy. Bońka w to nie mieszał, ale wyraził się jasno

Sonda po meczu Polska-Szwecja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE