Memy po meczu Słowenia - Polska

Autor: Facebook Memy po meczu Słowenia - Polska

Brzęczek wyśmiany bez hamulców. Mistrzowskie MEMY po meczu Słowenia - Polska [GALERIA]

2019-09-06 22:50

Nie tak polscy kibice wyobrażali sobie powrót reprezentacyjnej przerwy. W piątym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020, Biało-czerwoni przegrali ze Słowenią 0:2. Internauci nie zostawili na Jerzym Brzęczku i naszych kadrowiczach suchej nitki. Jakie memy i żartobliwe wpisy opublikowali po meczu Słowenia - Polska?

Biało-czerwoni przystępowali do tego meczu jako jedyny zespół, który w tych eliminacjach mistrzostw Europy nie stracił jeszcze ani jednego gola. Polacy wygrali wszystkie spotkania i to na zero z tyłu. Kibice mieli nadzieję, że po tym meczu się to nie zmieni. Oczekiwania były o tyle większe, że ostatnio w efektownym stylu rozprawiliśmy się z Izraelem. Efekt? Biało-czerwoni przez 90 minut stworzyli jedną sytuację bramkową i przegrali ze Słoweńcami 0:2. Internauci nie mogli przejść obok tej kompromitacji i jak zawsze opublikowali mnóstwo memów i kąśliwych komentarzy.