Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok, wynik 2:2. "Jaga" pokazała charakter

2010-08-06 0:05

Jagiellonia Białystok zremisowała 2:2 w wyjazdowym meczu eliminacji do Ligi Europejskiej z Arisem Saloniki i pożegnała się z tymi rozgrywkami.

W 19. minucie Cezarec zdobył prowadzenie dla Arisu - dośrodkowanie z rzutu wolnego przedłużył Rafał Grzyb i Chorwat z bliska główką pokonał Sandomierskiego.

Odpowiedź Jagiellonii była natychmiastowa. Marcin Burkhardt w 26. minucie strzelił zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i było 1:1.

W 66. minucie Marcin Burkhardt wykonywał rzut wolny z ok. 30 metrów i podobnie jak przy pierwszej bramce, po rykoszecie piłka wpadła do bramki Greków.

Sytuacja z 71 minuty dała jednak awans greckiej drużynie. Sędzia odgwizdał karnego po wątpliwym faulu Kascelana na Cesareku.

Naprzeciwko Sandomierskiego stanął  sam poszkodowany i nie dał szans bramkarzowi Jagi.