Legia zrobiła interes roku? Tak Lirim Kastrati spłaca transfer do mistrza Polski

2021-09-16 13:22
Lirim Kastrati
Autor: Pavel Golovkin/AP

Wprawdzie Lirim Kastrati jest w Warszawie od niedawna, ale to wcale nie przeszkadza mu w udanym starcie. Kosowianin ma obiecujący początek w Polsce i z miejsca podbija serca warszawskich kibiców. Najważniejsze, że już się spłaca, co cieszy właścicieli mistrza Polski. Kastrati był bohaterem wygranej Legii 1:0 ze Spartakiem.

To może być najlepsza inwestycja stołecznego klubu w ostatnim okresie. Jego przykład pokazuje, że warto było sięgnąć głębiej do kieszeni i zaryzykować. Kastrati został sprowadzony w ostatnim dniu letniego okna z Dinama Zagrzeb. Był ostatnim transferem Legii, która według różnych doniesień wydała na niego ponad milion euro. Kosowianin szybko zaczął się spłacać. Strzelił gola ze Spartakiem, który zapewnił mistrzom Polski wygraną i 630 tys. euro, bo tyle europejska federacja płaci za zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy.

Trener Spartaka załamany po przegranej z Legią. Padły mocne słowa

Kastrati wpadł w oko skautom Legii podczas pierwszego meczu z Dinamo w el. Ligi Mistrzów. Wtedy obrońcy Legii, w tym Maik Nawrocki, nie mogli sobie z nim poradzić. Trener Czesław Michniewicz z poczuciem humoru podsumował występ nowego bohatera Legii w Moskwie. - Z nim jest jak z nową sokowirówką, kiedy chcemy zrobić dobry sok. Trzeba się go nauczyć obsługiwać - powiedział szkoleniowiec z Łazienkowskiej.

Surowe komentarze Rosjan po wygranej Legii. Nie zgadniecie jak określili grę mistrza Polski

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze