Manchester City - Dynamo Kijów: Balotelli wykopał Manchester z pucharów

2011-03-17 23:31

Budowana za petrodolary potęga Manchesteru City legła w gruzach. Podopieczni Roberto Manciniego (47 l.) co prawda wygrali 1:0 z Dynamem Kijów, ale nie wystarczyło to do odrobienia strat z pierwszego meczu. Milionerzy ćwierćfinały Ligi Europejskiej obejrzą w telewizji.

Ależ wściekli muszą być arabscy właściciele Manchesteru City na Mario Balotellego (21 l.). Włoski napastnik za bezmyślny cios karate wyleciał z boiska, a grający od 38. minuty w dziesiątkę The Citizens nie potrafili strzelić Ukraińcom dwóch goli i doprowadzić do dogrywki.

Wyniki spotkań: Manchester - Dynamo 1:0 (pierwszy mecz 0:2, awans: Dynamo), Spartak Moskwa - Ajax Amsterdam 3:0 (1:0, awans: Spartak), Zenit St Petersburg - Twente Enschede 2:0 (0:3, awans: Twente), Paris Saint Germain - Benfica Lizbona 1:1 (1:2, awans: Benfica).