To dlatego Arjen Robben wrócił z emerytury! Przesądziło zachowanie żony

2020-06-29 13:47
Arjen Robben
Autor: YouTube Arjen Robben

Tej wiadomości nie spodziewał się nikt! Arjen Robben zdjął buty z kołka i wrócił ze sportowej emerytury. Legenda holenderskiej piłki została nowym zawodnikiem FC Groningen. Teraz poznaliśmy kulisy namawiania go na ponowne wybiegnięcie na murawę jako zawodowiec. Okazuje się, że duży wpływ na to miała jego żona.

Arjen Robben (36 l.) kończy emeryturę i wraca do zawodowego grania. Holender został nowym piłkarzem FC Groningen. Podpisał kontrakt na jeden sezon. To wielki powrót do klubu, w którym zaczynał karierę 20 lat temu. Według holenderskich mediów, Robben przejmie funkcję kapitana w klubie. Groningen próbowało go namówić już zespół latem zeszłego roku. Wówczas Holender stanowczo odmówił.

Rasistowski atak na reprezentanta Polski! Jest stanowcza reakcja Jagiellonii

Z czasem zaczął tęsknić za sportem i coraz częściej pojawiał się w obiekcie treningowym Bayernu Monachium. Do podjęcia wyzwania został namówiony podczas sekretnego spotkania zorganizowanego przez jego żonę i działaczy Groningen. - Zaaranżowaliśmy spotkanie w maju w Monachium w sekrecie z jego żoną. Zaskoczyliśmy tą wizytą Arjena. Zamówiliśmy sushi w ich ulubionej restauracji i pokazaliśmy mu kompilację filmów z "Ostatniego Tańca" i jego akcji - opowiada o tym, jak przekonał Robbena do powrotu dyrektor techniczny Groningen, Mark-Jan Fledderus.

Super Sport 25.06

Robben jest wychowankiem FC Groningen. W barwach tej drużyny rozegrał 52 mecze i strzelił 12 goli. Później grał w PSV Eindhoven, Chelsea Londyn, Realu Madryt i Bayernie Monachium.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze