Fani na meczu AS Roma - Feyenoord Rotterdam

i

Autor: AP PHOTO/FRANC ZHURDA Fani na meczu AS Roma - Feyenoord Rotterdam

Wielka zadyma po finale Ligi Konferencji Europy. Kilkudziesięciu pseudokibiców zatrzymanych

2022-05-26 12:19

Pierwszy, historyczny Ligi Konferencji Europy za nami! AS Roma wygrała 1:0, triumfując w inauguracyjnym sezonie nowych rozgrywek europejskich pucharów. Niestety, kibice Feyenoordu Rotterdam nie mogli się pogodzić się z porażką swojego zespołu. W Holandii doszło do wielkich zamieszek. Zatrzymano kilkadziesiąt osób.

Policja w Rotterdamie aresztowała w nocy ze środy na czwartek 72 osoby po zamieszkach jakie wybuchły w tym mieście po przegranej klubu piłkarskiego Feyenoord z AS Roma w finale Ligi Konferencji Europy UEFA w Tiranie.

NIE PREZGAP! Polak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?! W grę wchodzi głośny transfer, sensacyjne doniesienia

Zadyma po finale Ligi Konferencji Europy. Kilkadziesiąt osób zatrzymanych

Rotterdam szykował się w środę na świętowanie zwycięstwa swojej drużyny. W całym mieście zawisły ogromne ekrany, na których można było oglądać finał LK, który odbywał się wieczorem w stolicy Albanii. Drużyna z Rzymu pokrzyżowała jednak plany fanów Feyenoordu i pokonała ich faworytów 1:0. Spowodowało to wściekłość kibiców klubu z Rotterdamu, którzy starli się z policją.

Media informują, że aresztowano kilkadziesiąt osób, rannych zostało także dwóch policjantów. Zniszczony został autobus oraz tramwaj. Z informacji rzecznika policji w Rotterdamie wynika, że spokój został przywrócony dopiero po północy.

NIE PRZEGAP! Piłkarz Romy oszalał?! Po wygraniu Ligi Konferencji… bił swoich kolegów!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Najnowsze