Zobacz zdjęcia!

Anna Lewandowska szalała na meczu Roberta, gdy filuterny pasek zrobił jej psikusa. Są zdjęcia! Nawet nie zauważyła tego

2022-10-13 15:31

Tej pani nie mogło zabraknąć na trybunach podczas arcyważnego meczu Barcelona – Inter. Anna Lewandowska z trybun oglądała męczarnie „Dumy Katalonii”, w których kluczową rolę odegrał jej mąż, Robert. Polak strzelił dwie bramki i uchronił swoją drużynę przed porażką. Trenerka fitness żywo emocjonowała się starciem Barcy z ekipą z Mediolanu. Do tego stopnia, że w świetnej zabawie pasek postanowił spłatać jej figla.

Tym meczem żyła cała piłkarska Europa. Mecz Barcelona – Inter Mediolan był hitem tej kolejki Champions League. Na boisku nie zabrakło prawdziwych emocji. Robert Lewandowski uratował „Dumę Katalonii”, trafiając do bramki rywali dwukrotnie! Dzięki temu Barcelona zremisowała 3:3 i wciąż ma szansę na pozostanie w Lidze Mistrzów na wiosnę. Na trybunach nie mogło zabraknąć ukochanej naszego napastnika, Ani Lewandowskiej. Trenerka fitness szalała na trybunach i tryskała dobrym humorem. Po takim występie ukochanego musiała być zadowolona.

Lewandowski wyjaśnił, czego zabrakło do zwycięstwa. Nie gryzł się w język, kolegom z zespołu może się to nie spodobać

Barcelona – Inter: Tak Lewandowska szalała na meczu

Anna Lewandowska przyjechała na Camp Nou w pięknym stroju, którego można jej trochę pozazdrościć. Gorąca atmosfera panowała nie tylko na boisku. Dzięki wysokiej temperaturze trenerka fitness mogła odsłonić brzuch. Do tego założyła zieloną kurtkę i jeansy, które podtrzymywał figlarny pasek.

Lewandowski ratuje Barcelonę! Szalony mecz na Camp Nou

Ten postanowił wyskoczyć spod kurtki i nieco zaburzyć perfekcyjną stylizację trenerki. Lewandowska nie miała zamiaru się tym przejmować i dalej znakomicie się bawiła! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze