Aż nas wryło po zobaczeniu, jak wygląda teraz Ronaldinho! Fani futbolu mogli zapamiętać go inaczej

2021-12-27 19:35
Ronaldinho
Autor: Instagram/ronaldinho Ronaldinho

Podczas gali Globe Soccer Awards 2021, która odbyła się w Dubaju tuż po Świętach Bożego Narodzenia, rozdano nagrody w aż 15. kategoriach. Robert Lewandowski ostatecznie opuścił budynek Burj Khalifa z dwiema statuetkami, a na gali pojawił się m.in. Ronaldinho, który również został uhonorowany. Brazylijska ikona obecnie nie wygląda już jednak tak, jak mogli zapamiętać go fani.

Podczas ubiegłorocznej gali Globe Soccer Awards w Dubaju, Robert Lewandowski został wybrany najlepszym zawodnikiem roku 2020. Z roku na rok gala w Dubaju się jednak powiększa i tym razem organizatorzy przygotowali aż 15 nagród w różnych kategoriach, dzięki czemu kapitan reprezentacji Polski wyszedł z budynku Burj Khaliifa aż z dwiema statuetkami. Oprócz nagród za ubiegły rok, na gali Globe Soccer Awards pojawiła się nagroda dla jednej z największych ikon futbolu, Ronaldinho za całokształt jego kariery, która jeszcze kilkanaście lat temu rozpalała fanów futbolu na niemalże całym świecie. Brazylijczyk pojawił się na scenie i... wielu kibicom szczęki mogły opaść z wrażenia. Wszystko przez to, jak zmienił się Ronaldinho na przetrzeni ostatnich lat. Teraz nie wygląda już tak, jak kiedyś. 

Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego! Takich nagród dla Polaka nikt się nie spodziewał

Sprawdźcie, co działo się na gali Globe Soccer Awards, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

Ronaldinho nie wygląda już jak w przeszłości! Legenda futbolu bardzo się zmieniła

Obecnie Brazylijczyk ma na karku już 41 lat, co niestety widać gołym okiem. Ronaldinho, który jeszcze nie tak dawno czarował na światowych boiskach, a także wystąpił w reklamie piwa "Warka", miał w swoim życiu wiele powodów do zmartwień, jak chociażby odsiadka w paragwajskim więzieniu, czy śmierć jego matki. To wszystko sprawiło, że dziś Ronaldinho wygląda jakby był dosłowie zmęczony życiem. Brazylijczyk co prawda nadal może pochwalić się czarną, bujną czupryną, ale teraz na jego twarzy pojawił się siwy zarost, co mogło zszokować wielu kibiców futbolu, pamiętających Ronaldinho za jego najlepszych czasów. 

Ogromny Robert Lewandowski znów pojawił się nad Dubajem! Widok zapierający dech w piersiach

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze