Piłkarze Bayernu Monachium

Autor: MIGUEL A. LOPES/AFP/East News Piłkarze Bayernu Monachium

Bayern - Lyon: Zobacz SKRÓT MECZU Ligi Mistrzów [WIDEO]

2020-08-20 1:13

Skrót meczu Bayern - Lyon. Piłkarze Bayernu Monachium pokonali Olympique Lyon 3:0, dzięki czemu awansowali do wielkiego finału Ligi Mistrzów. Na boisku nie zabrakło Roberta Lewandowskiego, który w końcówce strzelił gola. W finale Ligi Mistrzów Bawarczycy zagrają z Paris Saint-Germain. Zobacz skrót meczu Bayern Monachium - Olympique Lyon.

Bayern Monachium prezentuje w tym roku wyśmienitą formę. Wystarczy wspomnieć, że nie przegrał ani jednego oficjalnego meczu. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, na 25 meczów wygrał 24 i tylko jeden zremisował! Trener Hansi Flick stworzył "potwora", w którym pierwsze skrzypce gra strzelający gola za golem Robert Lewandowski. Najdobitniej przekonała się o tym Barcelona, która przegrała 2:8 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Bawarczycy byli więc faworytem półfinału Ligi Mistrzów, gdzie przyszło im się zmierzyć z Olympique Lyon. - Wiemy, że to będzie jedno spotkanie, które rozpoczyna się od wyniku 0:0. Musimy przez 90 minut grać z taką samą intensywnością, jak z Barceloną - powiedział Flick. Francuzi pokazali jednak, że nikogo się nie boją. W drodze do półfinału Ligi Mistrzów wyeliminowali Juventus Turyn i Manchester City, chociaż mało kto dawał im szanse.

Zobacz skrót meczu FC Barcelona - Bayern Monachium [WIDEO]

Początek środowego meczu należał do piłkarzy Olympique Lyon, którzy stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji. Najbliżej strzelenia gola był Karl Toko Ekambi, ale trafił w słupek. Lewandowski i spółka chwilę później się przebudzili i otworzyli wynik za sprawą pięknego uderzenie Serge'a Gnabry'ego! Kwadrans później ten sam zawodnik znów trafił do siatki. Po przerwie Lyon miał swoją okazję, rezerwowy Philippe Coutinho skierował nawet piłkę do bramki, jednak sędzia dopatrzył się spalonego... Na trzeciego gola przyszło więc czekać do 88. minuty, kiedy Lewandowski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał bramkarza uderzeniem głową!

Bayern Monachium - Olympique Lyon 3:0 (2:0)
Bramki: Gnabry 18, 33, Lewandowski 88

Bayern: Neuer - Kimmich, Boateng (46. Suele), Alaba, Davies - Thiago (82. Tolisso), Goretzka (82. Pavard) - Perisić (63. Coman), Mueller, Gnabry (75. Coutinho) - Lewandowski

Olympique: Lopes – Denayer, Marcelo, Marçal (73. Cherki) – Dubois (67. Tete), Caqueret, Bruno (46. Mendes), Aouar, Cornet – Depay (58. Dembele), Toko Ekambi (67. Reine-Adelaide)

Zobacz skrót meczu RB Lipsk - PSG [WIDEO]

Neymar NIE ZAGRA w finale Ligi Mistrzów, bo wymienił się koszulkami? Złamał przepisy UEFA! [WIDEO]

SZOKUJĄCE ZDJĘCIE po meczu Legii Warszawa z Linfield. Wszyscy byli zaskoczeni

ZOBACZ SKRÓT BAYERN MONACHIUM - OLYMPIQUE LYON

Skrót meczu Bayern Monachium - Olympique Lyon

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Bayern Monachium - Olympique Lyon Link: Skrót meczu Bayern Monachium - Olympique Lyon