Robert Lewandowski

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Bayern - PSG: Skrót meczu. Zobacz skrót finału Ligi Mistrzów [WIDEO]

2020-08-23 22:03

Skrót finału Ligi Mistrzów Bayern - PSG. Piłkarze Bayernu Monachium i Paris Saint-Germain zmierzyli się w finale Ligi Mistrzów w sezonie 2019/2020. Na boisku nie zabrakło oczywiście Roberta Lewandowskiego. Drużyna Polaka wygrała 1:0, dzięki bramce Kingsleya Comana! Zobacz skrót meczu Bayern Monachium - Paris Saint-Germain.

W sezonie 2019/2020 w finale Ligi Mistrzów spotkali się piłkarze Bayernu Monachium i Paris Saint-Germain. Jak wyglądała ich droga do tego momentu? Drużyna Roberta Lewandowskiego wygrała grupę B, później wyeliminowała Chelsea, rozbiła Barcelonę 8:2 i pokonała Olympique Lyon. Paryżanie okazali się najlepsi w grupie A, po czym wyrzucili za burtę Borussię Dortmund, Atalantę Bergamo i RB Lipsk.

Burda pod stadionem w trakcie finału Ligi Mistrzów! [WIDEO]

Finał Ligi Mistrzów był dziewiątym meczem Bayernu Monachium z Paris Saint-Germain w europejskich pucharach. Do tej pory lepszym bilansem mogli się pochwalić Francuzi. Trzy wygrane Bayernu Monachium i pięć zwycięstw PSG - to to wyglądało w przeszłości. Ostatni mecz miał miejsce w grudniu 2017 roku i zakończył się wynikiem 3:1 dla Bawarczyków. Wynik otworzył wówczas Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska nie przejmuje się wynikiem finału LM! Pokazała WYJĄTKOWE ZDJĘCIE

Pierwsza połowa finału Bayern Monachium - PSG nie przyniosła goli. Obie drużyny miały jednak swoje sytuacje. Niewiele brakowało, by na listę strzelców wpisał się Lewandowski. W 22. minucie mógł mówić o ogromnym pechu, bo piłka po jego strzale odbiła się od słupka... W 31. minucie Polak uderzył głową z kilku metrów, jednak Keylor Navas był na posterunku, interweniując "na raty". Po przerwie gola na wagę zwycięstwa w Lidze Mistrzów strzelili piłkarze Bayernu Monachium. W 59. minucie po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha trafił Kinglsey Coman, pokonując bramkarza uderzeniem głową!

Bayern Monachium - Paris Saint-Germain 1:0 (0:0)

Bramka: Coman 59

Bayern: Manuel Neuer - Joshua Kimmich, Jerome Boateng (25. Niklas Sule), David Alaba, Alphonso Davies - Thiago Alcantara (87. Corentin Tolisso), Leon Goretzka - Serge Gnabry (68. Philippe Coutinho), Thomas Mueller, Kinglsey Coman (68. Ivan Perisić) - Robert Lewandowski

PSG: Kevlor Navas - Thilo Kehrer, Thiago Silva, Presnel Kimpembe, Juan Bernat (80. Layvin Kurzawa) - Ander Herrera, Marquinhos, Leandro Paredes (65. Marco Verratti) - Angel Di Maria (80. Erick Maxim Choupo-Moting), Neymar, Kylian Mbappe

Zobacz, jak Robert Lewandowski trafił w SŁUPEK w finale LM! [WIDEO]

Robert Lewandowski spełnił marzenia!

Forsa to nie wszystko! Memy po finale Ligi Mistrzów: Bayern - PSG [ZDJĘCIA]

ZOBACZ SKRÓT MECZU BAYERN MONACHIUM - PARIS SAINT-GERMAIN

Skrót finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium - PSG

Autor: Polsat Sport Skrót finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium - PSG Link: Skrót finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium - PSG