Grzegorz Krychowiak: Harowaliśmy na Ligę Mistrzów i nie będziemy w niej turystami [WIDEO]

2015-07-15 17:33 KZ
Brat zarabia na Krychowiaku
Autor: Andrzej Lange

Grzegorz Krychowiak rozpoczął już przygotowania z Sevillą do nowego sezonu. Reprezentant Polski szczególną wagę przykłada do Ligi Mistrzów. Jego zespół zagra w fazie grupowej rozgrywek. - Ciężko pracujemy, bo bardzo nam zależy, żeby dokonać czegoś wielkiego - powiedział Krychowiak w wywiadzie dla dziennika "As".

- Dla nas Liga Mistrzów to nie wycieczka. Nie chcemy być turystami, którzy zagrają kilka meczów i wrócą do domu. Zrobimy co w naszej mocy, aby wszyscy nas zapamiętali. Harowaliśmy cały rok, by znaleźć się w tym gronie i nie możemy zaprzepaścić tej szansy - powiedział Krychowiak.

FIFA 16: Arkadiusz Milik na okładce popularnej gry! Zobacz OKŁADKĘ FIFA 2016

Sevilla w fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra po sześciu latach przerwy. Wcześniej, bo już 11 sierpnia, zmierzy się triumfatorem tych rozgrywek z poprzedniego sezonu, FC Barcelona, w meczu o Superpuchar Europy.

- Wszyscy wiem, jaką siłą dysponuje Barcelona, więc nie będzie łatwo, ale zawsze jak wychodzę na boisko chcę wygrać. Marzy mi się kolejne trofeum - powiedział Krychowiak, który w poprzednim sezonie wygrał z Sevillą Ligę Europy.

Najnowsze