Gwiazdor zalał się KRWIĄ podczas meczu Ligi Mistrzów. Obrazki jak z ringu [ZDJĘCIE]

2020-02-26 22:08 MD
Matthijs de Ligt
Autor: eastnews Matthijs de Ligt

Walka na całego wiąże się z ogromnym poświęceniem. Czasami jednak oznaki brania udziału w starciu biorą się z zupełnego przypadku. Przekonał się o tym środkowy obrońca Juventusu, Matthijs de Ligt, który w trakcie środowego meczu Ligi Mistrzów z Olympique'em Lyon nabawił się paskudnie wyglądającego rozcięcia głowy.

Na zakończenie pierwszych pojedynków obecnej fazy Champions League kibice mogli oglądać starcie Francuzów z Włochami. Wielkimi faworytami pojedynku byli turyńczycy, ale pierwsza połowa pokazała, że losy tego dwumeczu wcale nie muszą być tak przyjemne, jak większości się wydawało. Gospodarze objęli bowiem prowadzenie 1:0 i zeszli z nim do szatni.

Przyjezdni gola stracili jednak w dość osobliwych okolicznościach. Grali bowiem w dziesiątkę, gdy ich obrońca, rzeczony De Ligt, nie był w stanie kontynuować gry z powodu poważnego rozcięcia głowy. Holender wyglądał przez kilka chwil niczym bokser opuszczający ring po krwawej walce!

Na szczęście wszystko skończyło się na strachu. Po opatrzeniu rany defensor mógł wrócić do gry i dalej walczyć o jak najlepszy wynik dla Juventusu.

Najnowsze