Szymon Marciniak

i

Autor: Cyfra Sport Szymon Marciniak

Historyczny moment Szymona Marciniaka. Chodzi o Ligę Mistrzów, to już potwierdzone

2022-04-25 9:38

Najlepszy polski sędzia eksportowy Szymon Marciniak doczekał się ważnego wyróżnienia. Arbiter doprowadził do historii w dziejach polskich arbitrow momentu - oficjalnie potwierdzono, że będzie prowadził półfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Takiej sytuacji jeszcze nie było! Otrzymał do poprowadzenia bardzo ważne spotkanie.

Polska piłka klubowa nie znajduje się w Europie w dobrym miejscu. PKO BP Ekstraklasa zalicza notoryczny zjazd w rankingach federacji piłkarskiej Starego Kontynentu. Wielkich sukcesów nie odnosi także reprezentacja, która jest średniakiem. Ale nie brakuje dwóch osób, które nasz kraj ma na najwyższym możliwym poziomie. Chodzi oczywiście o najlepszego piłkarza swiata Roberta Lewandowskiego i jednego z czołowych sędziów na świecie, Szymona Marciniaka. Ten drugi jest ostatnim Polakiem, który został w Lidze Mistrzów. Teraz czeka go wyjątkowe wyróżnienie.

Liga Mistrzów: Szymon Marciniak sędzią półfinału!

Takiej sytuacji w historii polskiej piłki nożnej jeszcze nie było. Polski arbiter po raz pierwszy zaprezentuje się w półfinale Ligi Mistrzów.

NIE PRZEGAP! Szczególne wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego! Tego doświadczyli nieliczni, nie zapomniał o Ukrainie

- Szymon Marciniak będzie pierwszym Polakiem, który posędziuje półfinał Ligi Mistrzów. W środę o godzinie 21:00 poprowadzi mecz Liverpool FC – Villarreal CF. Będzie to jego ósme spotkanie w bieżącej edycji tych prestiżowych rozgrywek - czytamy na oficjalnej stronie PZPN.pl.

Sonda
Czy "kibicujesz" Szymonowi Marciniakowi?
Jeśli Roman chce dostać się do Formuły 1, nie może stać w miejscu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze