Esteban Ocon i Fernando Alonso na gali Złotej Piłki

i

Autor: EAST NEWS Esteban Ocon i Fernando Alonso na gali Złotej Piłki

Kierowcy Formuły 1 przywieźli trofeum na galę Złotej Piłki! Tego jeszcze nie było, widowisko w Paryżu

2021-11-29 21:03

Poniedziałkowy wieczór upływa pod znakiem jednego z najważniejszych wydarzeń w piłkarskim roku - gali przyznania Złotej Piłki. Organizatorzy zadbali o to, aby zaskoczyć zgromadzoną widownię niespodziankami oraz sprawić, aby to, co wydarzy się w Paryżu, było niezapomniane. W tym celu zatrudnili nawet... gwiazdy Formuły 1!

Na ten dzień wszyscy fani futbolu czekali bardzo długo! Choć opinie o Złotej Piłki jak zawsze są bardzo mnogie, to jednego nie można odmówić - jest to zdecydowanie najważniejsze indywidualne wyróżnienie w świecie futbolu. Tym razem ma ono szczególny wymiar dla wszystkich Polaków, jako że wielkie szanse na zgarnięcie trofeum do samego końca ma również Robert Lewandowski, który w Paryżu pojawił się wraz ze swoją żoną Anną.

ZOBACZ TEŻ: Co za suknia Lewandowskiej! Szczęki opadły nam do podłogi! Nie idzie oderwać wzroku

Tymczasem organizatorzy zadbali, aby gala wręczenia Złotej Piłki odbiła się gigantycznym echem na całym świecie. W tym celu zatrudnili nawet... kierowców Formuły 1 - Estebana Ocona oraz Fernando Alonso. Znakomici sportowcy przywieźli trofea na galę wręczenia Złotej Piłki, czym uświetnili sam początek imprezy

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Andrzej Wasilewski o konwencji WBC w Meksyku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze