Puchar Ligi Mistrzów

i

Autor: East News Puchar Ligi Mistrzów

Komu awans, komu? W środę poznamy ostatnich uczestników fazy grupowej LM [KURSY I TYPY]

2021-08-25 16:03

Już w środowy wieczór poznamy ostatnich uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów. Choć na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się mecz Szachtara Donieck z AS Monaco, na innych stadionach powinno być równie ciekawie. O odrobienie strat z pierwszego meczu walczyć będą m.in. pogromcy Legii – Dinamo Zagrzeb. Na każde z trzech środowych spotkań TOTALbet przygotował szeroką gamę zdarzeń.

25. sierpnia to dzień, w którym poznamy ostatnich uczestników Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022. O przekroczenie bram piłkarskiego raju wciąż walczy sześć drużyn, z których jedynie trzy awansują do fazy grupowej. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie na Ukrainie, gdzie Szachtar Donieck podejmie AS Monaco. Po pierwszym spotkaniu obu drużyn faworytem wydają się być zawodnicy Szachtara, którzy po golu Pedrinho zwyciężyli na wyjeździe 1:0. Na ich korzyść bez wątpienia działa także słaba forma drużyny z Księstwa, która w trzech dotychczasowych kolejkach Ligue 1 uzbierała zaledwie punkcik i zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nie dziwi więc, że eksperci TOTALbet stawiają na awans Ukraińców do fazy grupowej. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo klubu z Doniecka w środowym meczu można wygrać aż 2.95 zł.

Messi niedługo ucieknie z PSG?! Tajny plan legendy futbolu

O awans do bram piłkarskiego raju walczyć będą także pogromcy Legii Warszawa, a więc Dinamo Zagrzeb. Chorwaci przed tygodniem ulegli sensacyjnie – aczkolwiek całkowicie zasłużenie – mołdawskiemu Sheriffowi Tiraspol aż 0:3. Wynik ten stawia podopiecznych Damira Krznara w piekielnie trudnej sytuacji przed rewanżem. I choć wg TOTALbet bezsprzecznym faworytem rewanżu jest Dinamo, ich wygrana w dwumeczu byłaby raczej odbierana w kategorii ogromnego zaskoczenia.

Cezary Kulesza prezesem PZPN. Kulisy wyborów | Futbologia

Stawkę uczestników fazy grupowej uzupełni zwycięzca dwumeczu pomiędzy duńskim Broendby oraz austriackiem RB Salzburg. Pierwszy mecz (zakończony wynikiem 2:1 dla salzburczyków) sprawia, że kwestia awansu wciąż pozostaje otwarta. Pomimo tego zdecydowanym faworytem zarówno rewanżu, jak i całego dwumeczu pozostaje drużyna będąca własnością koncernu Red Bulla. Za każdą złotówkę postawioną na środowe zwycięstwo Broendby TOTALbet płaci aż 4.80 zł. Kurs na awans Duńczyków jest jeszcze bardziej zachęcający, wynosi bowiem aż 7.20 zł.

Kursy TOTALbet:

Dinamo Zagrzeb – 1.48       remis – 4.30               Sheriff Tiraspol – 6.00

Szachtar Donieck – 2.95      remis – 3.30               AS Monaco – 2.30

Broendby – 4.90                  remis – 4.00              RB Salzburg – 1.62

Awans:

Dinamo Zagrzeb – 4.20                                Sheriff Tiraspol – 1.13

Szachtar Donieck – 1.33                               AS Monaco – 3.05

Broendby – 6.20                                           RB Salzburg – 1.09

Podwójna szansa:

Dinamo Zagrzeb – Sheriff Tiraspol:

·        1/X – 1.13

·        1/2 – 1.20

·        X/2 – 2.37

Szachtar Donieck – AS Monaco:

·        1/X – 1.55

·        1/2 – 1.30

·        X/2 – 1.36

Broendby – RB Salzburg:

·        1/X – 2.10

·        1/2 – 1.23

·        X/2 – 1.17

Podane kursy są aktualne na dzień 25.08.21 godz. 15:30.

Najnowsze