Legia Warszawa będzie surowo ukarana?! UEFA tępi takie zachowanie, to już recydywa

2021-07-21 23:13
Kibice Legii Warszawa
Autor: CyfraSport Kibice Legii Warszawa

Kibice Legii Warszawa mają drobne powody do zadowolenia. Choć styl nie powalał, to mistrzowie Polski triumfowali z Florą Tallin w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Podopieczni Czesława Michniewicza wyszarpali zwycięstwo w samej końcówce. Niestety, lada moment mogą pojawić się niezbyt dobre wiadomości dla działaczy. Legia Warszawa może zostać ukarana przez UEFA. Za takie zachowanie płaci się surowe kary.

Legia Warszawa jest o krok od zapewnienia sobie prawa gry w fazie grupowej europejskich pucharów. Przebrnięcie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów oznacza prawo gry w fazie grupowej debiutującej Ligi Konferencji Europy. Rywalem mistrzów Polski jest ekipa Flory Tallin. Estońska drużyna walczyła jak lwy, by doprowadzić przy Łazienkowskiej do niespodzianki, ale uległa 1:2 -> WIĘCEJ O MECZU TUTAJ. Po pokonaniu Bodo/Glimt nikt nie spodziewał się, że rywale postawią poprzeczkę aż tak wysoko. Szefowie Legii mają jeszcze jeden powód do zmartwień.

El. Ligi Mistrzów: Legia wyrywa zwycięstwo w końcówce! Triumf to jedyny pozytyw

El. Ligi Mistrzów: UEFA ukarze Legię Warszawa?

W drugiej połowie Legia Warszawa nie prezentowała się najlepiej. Nieco show postanowili rozpocząć kibice. Ci nagle odpalili race. Krótka zabawa sprawiła, że na murawie pojawiło się dużo dymu, ale na szczęście meczu nie trzeba było przerywać. Jednak to i tak może okazać się problemem! UEFA surowo tępi takie zachowanie. Kluby za użycie rac przez kibiców są karane.

Dla Legii Warszawa to nie pierwszyzna. Bardzo często start w europejskich pucharach oznacza kary właśnie za zachowanie fanów. UEFA potrafiła nakładać grzywny na kluby nawet w wysokości ok. 160 tysięcy złotych. Czy ten sam los czeka także Legię Warszawa?

Zwycięzca dwumeczu II rundy eliminacji Legia Warszawa - Flora Tallin zmierzy się z Dinamem Zagrzeb. Pierwszy mecz na stadionie Legii Warszawa w środę 21 lipca. "Wojskowi" triumfowali 2:1. Rewanż we wtorek 27 lipca o godzinie 17:00.

Czy Legia Warszawa awansuje do Ligi Mistrzów? Głosuj w naszej sondzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze