Liga Mistrzów. Sensacja w Manchesterze: United stracili punkty w meczu z FC Basel

2011-09-28 1:01

Po tym, jak Manchester United łatwo strzelił dwie bramki w meczu z FC Basel w grupie C Ligi Mistrzów (trafienia Danny'ego Welbecka), wydawało się, że „Czerwone Diabły” nie będą musiały się wysilać, by zgarnąć trzy punkty. Było jednak inaczej.

W drugiej połowie kopciuszek z Bazylei zaczął coraz śmielej poczynać sobie na połowie Manchesteru. Niesamowici goście wyszli na prowadzenie 3:2 i zanosiło się na sensację. Piłkarze z Old Trafford uniknęli totalnej kompromitacji, bo w ostatniej minucie wyrównał Ashley Young, ale remis również jest wielką sensacją.

Przeczytaj koniecznie: Liga Mistrzów. Bayern - Manchester City, wynik 2:0. Super Mario załatwił Niemcom trzy punkty. Zapis relacji NA ŻYWO BAYERN MONACHIUM - MANCHESTER CITY 27.09.2011. BAYERN MONACHIUM - MANCHESTER CITY LIVE. BAYERN MONACHIUM - MANCHESTER CITY NA ŻYWO. BAYERN MONACHIUM - MANCHESTER CITY ONLINE

Niepocieszeni byli również rywale United zza między: piłkarze Manchesteru City (grupa A), którzy przegrali w Monachium z Bayernem 0:2 (dwa gole Mario Gomeza). W grupie B zobaczyliśmy Polaków: od początku meczu w barwach Trabzonsporu w meczu z Lille (1:1) grał Arkadiusz Głowacki. Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) i Ludovic Obraniak (Lille) weszli w drugiej połowie.