Memy po gali Złotej Piłki 2019! Padniesz ze śmiechu [GALERIA]

2019-12-02 22:49 KG
Robert Lewandowski, Kylian Mbappe
Autor: East News Robert Lewandowski i Kylian Mbappe

Na to wydarzenie kibice czekali od tygodni. Złota Piłka po raz szósty trafiła w ręce Lionela Messiego. W Theatre de Chatelet w Paryżu Argentyńczyk pojawił się wraz ze swoją żoną i dziećmi. Wzruszony odbierał kolejną statuetkę. W przegranym polu pozostawił Virgila van Dijka i Cristiano Ronaldo. Robert Lewandowski na dalekim ósmym miejscu. Internauci nie zawiedli. W sieci krąży wiele memów związanych z ceremonią.

Najwięcej uwagi mediów przykuła daleka pozycja Roberta Lewandowskiego. Polak przez wielu ekspertów umieszczany był blisko podium. Niestety plebiscyt zakończył na ósmym miejscu. Jego tegoroczna forma i statystyki dawały kibicom nadzieję na sukces w Paryżu. Smutne zakończenie sprawiło, że w mediach pojawiły się dziesiątki memów z udziałem polskiego snajpera.

Internauci są oburzeni pominięciem kapitana biało-czerwonych. W stolicy Francji Lewandowski pojawił się z żoną Anną. Para wyglądała zjawiskowo. Napastnik Bayernu postawił na czarny dwurzędowy smoking. Idealny strój, szarmancki uśmiech i piękna kobieta u boku. To sprawiło, że RL9 został porównany do samego Jamesa Bonda! Zobaczcie memy po gali Złotej Piłki 2019!

Najnowsze