Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Gol Zielińskiego

Napoli - Liverpool: Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów. Zobacz bramkę Polaka [WIDEO]

2022-09-07 21:18

Mecz Napoli - Liverpool: Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów. Piotr Zieliński zaliczył świetny start w nowym sezonie Ligi Mistrzów. Pomocnik reprezentacji Polski pojawił się na boisku w meczu Napoli - Liverpool. Trudno było wyobrazić sobie lepsze wejście smoka. "Zielu" trafił do siatki już w piątej minucie meczu. Liga Mistrzów - zobacz gola Piotra Zielińskiego. Wideo bramki Piotra Zielińskiego z meczu Napoli - Liverpool.

Napoli - Liverpool: Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów

Mecz Napoli - Liverpool to jeden z hitów pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Oczy kibiców skupione są przede wszystkim na Robercie Lewandowskim, ale w Neapolu także nie brakuje polskich akcentów. Piotr Zieliński to jedna z kluczowych postaci ekipy Luciano Spalettiego. Jego pozycję widać po tym, co wydarzyło się w meczu Napoli - Liverpool. Już na początku spotkania piłkarze "The Reds" dopuścili się przewinienia w swoim polu karnym. Sędzia musiał wskazać na jedenasty metr. Kto podszedł do piłki? Właśnie Piotr Zieliński. Polak zamienił rzut karny na gola, otwierając wynik meczu na bardzo wczesnym jego etapie.

Surowa kara dla Rafała Wolskiego. Olbrzymie osłabienie lidera ekstraklasy!

Piotr Zieliński zostanie ikoną Napoli?

Piotr Zieliński jest piłkarzem ekipy z Neapolu od sześciu lat. Niewykluczone, że za kilka sezonów będziemy mówili o nim jako o ikonie tej ekipy. - Napoli może nie było tak spektakularne podczas ostatniego okna transferowego jak Juventus, Roma, czy Inter, ale to nie znaczy, że ma słabą drużynę. Piotr Zieliński z pewnością jest jedną z ikon współczesnego Napoli, to bez wątpienia lider obecnej drużyny - mówi Giuseppe Bruscolotti, legenda Napoli i były reprezentant Włoch w rozmowie z naszym portalem.

Piotr Zieliński ikoną Napoli? Były reprezentant Włoch i legenda klubu tak mówi o polskiej gwieździe [ROZMOWA SE]

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze