Neymar zmienił ZNACZEK i dostanie OBRZYDLIWĄ FORSĘ. Ustawi kilka pokoleń!

2020-09-12 11:20 MD
Neymar Jr
Autor: AP Neymar Jr

Wartość marketingowa najlepszych piłkarzy świata jest ogromna - i oni sami doskonale o tym wiedzą, zwłaszcza podpisując kolejne umowy sponsorskie z wielkimi firmami. Nie inaczej jest w przypadku Neymara, który właśnie zakończył współpracę z Nike i trafił do Pumy. W mediach społecznościowych niemieckiej marki pojawiły się już pierwsze materiały, a sam Brazylijczyk ma zgarnąć z ich tytułu gigantyczne pieniądze.

Odkąd Neymar zamienił Barcelonę na PSG latem 2017 za grubo ponad 200 milionów euro, wokół niego nie ustają kontrowersje. Dotyczy to zarówno postawy na murawie, jak i życia prywatnego. Poprzedni sezon był jednak dla gracza z Kraju Kawy udany - wraz z paryżanami dotarł bowiem aż do finału Ligi Mistrzów, samemu pokazując się w tych rozgrywkach z dobrej strony. W najważniejszym spotkaniu Francuzi uznali jednak wyższość Bayernu Monachium, który wygrał 1:0.

Trener Napoli zapowiada KŁOPOTY Milika! Ta wypowiedź zwiastuje NIEPRZYJEMNOŚCI

Gwiazdor z Ameryki Południowej realizuje się także w kwestiach sponsorskich. Teraz postanowił zakończyć swoją wieloletnią współpracę z Nike i podpisał kontrakt z Pumą. Niemiecka marka zbiera już plony pozyskania w swoje szeregi tak głośnego nazwiska, ale oczywiście musiała w tym celu wyłożyć ogromne pieniądze. Według brazylijskiej gazety "Folha de Sao Paulo", Nike chciało zatrzymać gracza i oferowała mu 105 milionów euro za dwa lata. A mimo to firma została przebita!

Można się zatem tylko domyślać, jak gigantyczną gażę wyłożyli na stół Niemcy, że Neymar zdecydował się podpisać kontrakt właśnie z nimi. Jedno jest pewne - biedy klepać nie będzie nie tylko zawodnik, ale i kilka kolejnych pokoleń jego rodziny.

Eksperci MIAŻDŻĄ piłkarzy reprezentacji! Niektórzy mogą być WKURZENI | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze