Puchar Ligi Mistrzów

i

Autor: MARTIAL TREZZINI/KEYSTONE VIA AP Puchar Ligi Mistrzów

znamy powód

Nie będzie finału Ligi Mistrzów w TVP 1! Wieści spadły na kibiców, jak grom z jasnego nieba. Znamy powód

2023-05-17 7:01

Im bliżej wielkiego finału Ligi Mistrzów, tym wzbudza on coraz większe emocje. Już za kilka tygodni dowiemy się, która drużyna będzie dzierżyć tytuł najlepszej w Europie, jednak widzowie stacje TVP 1 nie dowiedzą się tego z transmisji na żywo. W dniu rozgrywania wielkiego finału, na pierwszym programie Telewizji Polskiej transmitowane będzie inne wydarzenie, a dokładnie 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

W kalendarzu tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pozostały już tylko dwa mecze - rewanżowe spotkanie Manchester City - Real Madryt, które wyłoni drugiego finalistę, a także wielki finał, który planowano ma odbyć się 10 czerwca na stadionie w Stambule. Dziś wiemy już, że w najważniejszym spotkaniu tych rozgrywek zmierzy się Inter Mediolan, który pokonał w dwumeczu AC Milan. Ci kibice, którzy planowali obejrzeć wielki finał Ligi Mistrzów na antenie TVP 1, będą musieli jednak wziąć poprawkę na swoje plany, bowiem stacja w tym czasie będzie transmitować inne wydarzenie. 

Widzowie TVP 1 nie zobaczą finału Ligi Mistrzów! Stacja transmitować będzie festiwal w Opolu. Jest rozwiązanie

Finał Ligi Mistrzów zbiega się z czasem wraz z 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu i jak nietrudno się domyślić, na antenie TVP 1 będziemy mogli obejrzeć 10 czerwca właśnie transmisję z festiwalu. Telewizja Polska, która posiada sublicencję na transmitowanie spotkań Champions League przygotowała jednak dla kibiców pewne rozwiązanie. 

Nie będzie finału Ligi Mistrzów w TVP 1! Wieści spadły na kibiców, jak grom z jasnego nieba. Znamy powód

Brak transmisji finału Ligi Mistrzów na antenie TVP 1 nie oznacza bowiem, że Telewizja Polska nie przeprowadzi jej z tak ważnego wydarzenia, jak finał Ligi Mistrzów. Spotkanie oczywiście będzie transmitowane, jednak na antenie TVP Sport i z pewnością w aplikacji mobilnej stacji. 

Sonda
Czy Inter Mediolan wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze