Cristiano Ronaldo śmierć syna

i

Autor: East News Cristiano Ronaldo śmierć syna

Nie żyje dziecko Cristiano Ronaldo. Okropne wiadomości od CR7, jego słowa wywołują potworny ból

2022-04-18 20:23

Świąteczny poniedziałek okazał się wyjątkowo pechowy dla Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii ogłosił oficjalnie śmierć jednego ze swoich dzieci! 18 kwietnia na świat miały przyjść bliźnięta CR7 i jego partnerki, Georginy Rodriguez, ale niestety tylko córeczka przeżyła te chwile. 37-latek poinformował o odejściu synka w poruszającym oświadczeniu.

Życie Ronaldo wydaje się dla wielu kibiców prawdziwą bajką. Portugalski gwiazdor od wielu lat imponuje na piłkarskich boiskach i bije kolejne rekordy, a w życiu prywatnym od dłuższego czasu oddał się relacji z piękną Georginą Rodriguez. W listopadzie 2017 r. para cieszyła się z narodzin Alany Martiny, czyli pierwszego dziecka Portugalczyka i jego partnerki. Były gwiazdor Realu Madryt i Juventusu, który wrócił po 12 latach do Manchesteru United, wychowuje też troje dzieci z wcześniejszych związków. Najstarszy, Cristiano junior w czerwcu skończy 12 lat! Z kolei tuż przed Alaną Martiną na świat przyszły pierwsze bliźnięta wybitnego piłkarza - Mateo i Eva Maria, jednak tożsamość ich matki jest nieznana. Pod koniec października 2021 r. para ogłosiła radosną nowinę o planowanych narodzinach kolejnych bliźniaków, jednak euforia błyskawicznie zamieniła się w traumę.

To już koniec zawirowań! Bayern Monachium podjął kluczową decyzję. Legenda zadecydowała o przyszłości

W domu Cristiano Ronaldo zapadła żałoba:

Nie żyje dziecko Cristiano Ronaldo

18 kwietnia miał być piękną chwilą zakochanej pary, jednak poród nie przebiegł zgodnie z planem. Synek Ronaldo i Georginy nie przetrwał porodu i umarł, a rodzice muszą zmierzyć się z trudnymi chwilami. Na szczęście ból łagodzą narodziny córeczki, która w spokoju przyszła na świat i stała się piątym dzieckiem wychowywanym przez CR7. Jednak najbliższe dni z pewnością skupią się wokół tragicznie zmarłego syna, który nie zaznał życia.

Kamil Grosicki stracił wiele przez... alkohol. Wstrząsająca historia wyszła na jaw, wielka szansa uciekła mu sprzed nosa

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?

"Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że umarł nasz ukochany synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem. Chcemy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich wsparcie i całą ekspercką opiekę. Jesteśmy zdruzgotani tą stratą i uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie. Nasz synku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać" - napisał w mediach społecznościowych Ronaldo.

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Najnowsze