Piłkarski gwiazdor SPŁONIE z zazdrości. Jego była świeci OGROMNYM biustem i obfitymi POŚLADKAMI przed tysiącami facetów [ZDJĘCIA]

2020-07-13 12:53 JWa
Aurah Ruiz
Autor: Instagram / aurah.ruiz Aurah Ruiz

Ich związek był szeroko komentowany przez kibiców i zainteresowanych futbolem na całym świecie. Aurah Ruiz to jedna z najatrakcyjniejszych modelek na świecie i przez jakiś czas utrzymywała miłosne stosunki ze znanym sportowcem. Jese Rodriguez wreszcie jednak rozstał się z gorącą kobietą, która teraz robi ogromną karierę w Internecie.

Aurah Ruiz i Jese Rodriguez byli parą jeszcze kilka lat temu. On - znany piłkarz, zarabiający potężne pieniądze na boiskach, ona - wzięta modelka, pracująca przy sesjach dla znanych fotografów. Wydawało się, że przy sobie znaleźli długo wyczekiwane szczęście i będą tworzyć szczęśliwą parę przez wiele lat. Niestety, różnica zdań okazała się zbyt duża i wreszcie doszło do rozstania. Najwyraźniej dziura w sercu sportowca była ogromna. W 2018 roku wyszło na jaw, że zawodnik występujący obecnie dla francuskiego Paris Saint-Germain, płacił za wysyłanie sms-ów, mających spowodować, że jego była odpadnie z... Big Brothera.

Jej krągłe POŚLADKI to OGROMNE utrapienie. Mistrzyni chce zmniejszyć sobie PUPĘ

Aurah Ruiz nie przejęła się specjalnie działaniem byłego ukochanego. Jese Rodriguez może pluć sobie w brodę po zerwaniu z gorącą modelką. Kobieta robi bowiem zawrotną karierę, a jej konto na Instagramie obserwuje już grubo ponad 500 tysięcy osób. Ta odwdzięcza się kolejnymi zdjęciami. Odważnymi zdjęciami! Na wielu z nich z dumą prezentuje wyrzeźbione ciało, nie wstydząc się żadnej jego części.

Ta SEKSOWNA siatkarka wie jak kusić. Jej wyzywające ZDJĘCIA ociekają SEKSEM

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na najświeższych fotkach Aurah Ruiz pozuje w seksownym czarnym bikini. Sesja zrobiła na fanach ogromne wrażenie, którzy na portalu społecznościowym zamieszczali przemiłe komentarze. "Spektakularne!" - napisał jeden z obserwujących. "Twoje bikini chyba się skurczyło!" - dodał kolejny, okraszając wpis emotkami serduszek.

Najnowsze