Ajax - Borussia kibice

i

Autor: Twitter Ajax - Borussia kibice

Pożar na trybunach w Lidze Mistrzów?! Nieprawdopodobne obrazki, to wydarzyło się naprawdę [WIDEO]

2021-10-19 22:14

Liga Mistrzów generuje olbrzymie emocje! A widowisko pod jej egidą oczywiście wymagają wyjątkowej oprawy. Tym tropem podążyli kibice Ajaxu Amsterdam, którzy w niesamowity sposób postanowili zainaugurować domowy pojedynek z Borussią Dortmund. Widok trybun sprawia, że aż włos jeży się na głowie!

Rozgrywki grupowe w Champions League wkraczają w coraz bardziej decydującą fazę. Po obecnym tygodniu wszystkim zespołom pozostaną do rozegrania już tylko po trzy spotkania, a więc jakiekolwiek straty punktów mogą już coraz bardziej nie pozwolić na rehabilitację i nadrobienie kiepskich wyników. Kibicom zależy więc na tym, aby zmotywować swoich piłkarzy do jak najlepszej gry. Tym tropem podążyli fani Ajaxu Amsterdam, którzy przed rozpoczęciem domowego starcia z Borussią Dortmund przygotowali wręcz... ścianę pirotechniki. Ich pokaz wyglądał tak, jakby na trybunach stadionu w stolicy Holandii wybuchł pożar!

Zobacz też: Nie uwierzycie, co robi syn Szczęsnego. Marina wyjawiła wszystko, mało kto w Polsce tak potrafi

Amsterdamczycy chyba zostali poniesieni takim zachowaniem swoich sympatyków, bo jeszcze przed upływem pół godziny gry objęli dwubramkowe prowadzenie w starciu, które na dobre mogło otworzyć im drogę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Holendrzy raz jeszcze pokazali, że są klubem z wielkimi tradycjami, mają duże aspiracje, a taka oprawa widowiska ze strony ich kibiców tylko i wyłącznie zwiększa znaczenie tego wszystkiego.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Najnowsze