Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

nie ukryje tego

Przeszyły nas ciarki po zobaczeniu, co dzieje się z ciałem 35-letniego Roberta Lewandowskiego! Tego nie da się ukryć w żaden sposób

2023-10-03 7:00

Robert Lewandowski dla wielu młodych zawodników jest wzorem do naśladowania, a dzięki jego sukcesom i karierze w piłce klubowej, wiele osób motywuje się do jeszcze cięższej pracy. Kapitan reprezentacji Polski oraz napastnik Barcelony wykonuje jednak od lat tytaniczną pracę, aby utrzymać się na topowym poziomie wśród piłkarzy, co idealnie widać po jego ciele. Jedno z ostatnich zdjęć sprawiło, że aż przeszły nas ciarki.

Od lat Roberta Lewandowski zaliczany jest do grona najlepszych napastników i zawodników na całym świecie, co niejednokrotnie potwierdzał jeszcze w barwach Bayernu Monachium, czy już po przenosinach do Barcelony. Pomimo tego, że kapitan reprezentacji Polski, jak każdy człowiek zalicza również nieco słabsze momenty, to nawet Jan Tomaszewski stanął w jego obronie słysząc nazwisko Lewandowskiego. Nie jest tajemnicą, że "Lewy" robi co tylko może, aby jak najdłuższej zachować wzorową wręcz formę, a efekty tych działań mogą zaskakiwać nawet tych kibiców, którzy znają Lewandowskiego bardzo dobrze. 

Tego, co stało się z ciałem Roberta Lewandowskiego nie da się ukryć. Aż przeszły nas ciarki na ten widok

Tuż przed meczem 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Porto - FC Barcelona, w mediach społecznościowych Roberta Lewandowskiego pojawiło się kilka zdjęć wykonanych podczas treningu "Dumy Katalonii". Dobitnie widać na nich, że kapitan reprezentacji Polski nie obija się na treningach i robi wszystko co może, aby jego forma fizyczna nie ulegała pogorszeniu nawet pomimo upływu lat. 

Przeszyły nas ciarki po zobaczeniu, co dzieje się z ciałem 35-letniego Roberta Lewandowskiego! Tego nie da się ukryć w żaden sposób

Na jednej z fotografii widać bowiem Roberta Lewandowskiego w biegu, dzięki czemu jego mięśnie się napięły, potęgując tym samym efekt. Po zobaczeniu samego uda kapitana reprezentacji Polski można złapać się za głowę z pełnym uznaniem. Rozbudowane ramiona i widoczne już na pierwszy rzut oka żyły również budzą podziw, bowiem wielu nawet młodszych zawodników wiele by oddało, aby móc pochwalić się taką sylwetką. 

Ciało 35-letniego Roberta Lewandowskiego

i

Autor: Instagram/ _rl9 screen Ciało 35-letniego Roberta Lewandowskiego
Sonda
Czy Robert Lewandowski dalej powinien być kapitanem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze