Real - Kopenhaga 4:1. Nieodpowiedzialność Ramosa! Ogromny pech Jese

2013-11-27 22:25

Real Madryt pokonał na własnym boisku Galatsaray Stambuł 4:1. "Królewscy" przez większą część spotkania musieli radzić sobie w dziesięciu, po tym jak w 27. minucie gry z boiska wyleciał Sergio Ramos.

Drugi kapitan "Królewskich" najpierw popełnił błąd przy walce o górną piłkę z napastnikiem rywali, a następnie - gdy ten wychodził sam na sam z Ikerem Casillasem - lekko pociągnął go za rękę.

Czytaj koniecznie: Real - Galatasaray na żywo. Aktualny wynik 0:0. Trwa pierwsza połowa. Real gra w dziesiątkę

Arbiter nie miał w tej sytuacji wątpliwości i momentalnie wyciągnął z kieszeni czerwoną kartkę.

Najbardziej poszkodowanym w całej sytuacji wydaje się być Jese Rodriguez, który tuż po zejściu Sergio Ramosa także opuścił boisko. Młodego Hiszpana zastapił na murawie Nacho.

Piłkarze z Santiago Bernabeu ostatecznie pokonali Galatasaray 4:1. Gole dla "Królewskich" strzelali Gareth Bale, Alvaro Arbeloa, Angel Di Maria i Isco. Honorowe trafienie dla gości zanotował natomiast Umut Bulut.