Real - Liverpool WYNIK

Autor: AP PHOTO Real - Liverpool WYNIK

Hit LM

Cudu nie było. Real dobił Liverpool na Santiago Bernabeu, ale okupił to dziwnym urazem Karima Benzemy [WYNIK]

2023-03-15 22:56

Real - Liverpool WYNIK. Już przed meczem było wiadomo, że tylko cud może uratować Liverpool. W pierwszym meczu przed własną publicznością "The Reds" przegrali z Realem aż 5:2, a w rewanżu nie zdołali strzelić nawet gola. "Królewscy" zmarnowali mnóstwo sytuacji, ale wreszcie w 78. minucie ostatecznie dobili rywali. Karim Benzema zamknął sytuacyjne podanie od Viniciusa i trafił do pustej bramki, po czym... zaczął kuśtykać. Najprawdopodobniej doznał urazu stawu skokowego, co nie brzmi najlepiej przed kolejnymi meczami Realu.

Real Madryt - Liverpool 1:0 (0:0)

Bramki: Benzema (78')

Kartki: Klopp (poza boiskiem), Tsimikas

Real: Courtois - Carvajal (86', Lucas Vazquez), Militao, Rudiger, Nacho - Kroos (84', Tchouameni), Camavinga, Modrić (82', Ceballos) - Valverde, Benzema (82', Rodrygo), Vinicius Jr. (84', Asensio)

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Konate, van Dijk, Robertson (90+1', Tsimikas) - Fabinho, Milner (73', Oxlade-Chamberlain), Gakpo (90+1', Carvalho) - Salah, Nunez (57', Firmino), Jota (57', Elliott)

Pierwsza połowa rewanżowego meczu obfitowała w wiele sytuacji bramkowych, ale zakończyła się wynikiem 0:0. Już wtedy większość kibiców zwątpiła w "remontadę" Liverpoolu, co szybko potwierdziło się w drugiej połowie. To Real dominował na boisku, o czym najlepiej świadczy fakt, że dopiero w 83. minucie podopieczni Juergena Kloppa oddali pierwszy strzał na bramkę gospodarzy. Ci marnowali okazje na potęgę, jednak Karim Benzema zapewnił im prestiżowe zwycięstwo, pieczętując wynik hitowego dwumeczu na 6:2. Fanów Realu zmartwił jednak jego uraz. Poniżej znajdziesz naszą relację na żywo z meczu Real Madryt - Liverpool:

Czy Real Madryt wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?