Seksowna bramkarka-lesbijka dostała POTWORNĄ groźbę: "Zgwałcę cię, rozetnę aortę i poćwiartuję ciało"

2020-05-22 10:27 JWa
Hedvig Lindahl
Autor: Instagram / hedviglindahl Hedvig Lindahl

Jest jedną z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Od wielu lat stanowi o sile reprezentacji Szwecji i z "Trzema Koronami" walczy o najwyższe cele. Niestety, sława ma również ciemne strony. W 2019 roku, podczas mistrzostw świata, Hedvig Lindahl otrzymywał potworne groźby od anonima. Na szczęście służbom udało się złapać odpowiedzialnego za potworne słowa i żona Sabine Willms może spać spokojniej.

Hedvig Lindahl w 2019 roku grała świetnie mistrzostwa świata. W ćwierćfinałowej potyczce z Niemkami sprawiła, że rywalkom odechciało się grać. 37-latka była jedną z matek awansu Szwedek do półfinału mundialu. Ostatecznie reprezentantki "Trzech Koron" zdobyły brązowe medale, ale dopiero teraz wyszło na jaw jakim psychicznym obciążeniem okazał się mistrzowski turniej dla bramkarki. Po wygranej nad Niemkami, otrzymała paskudne groźby od anonimowego człowieka. Włos na głowie staje, gdy czyta się słowa, które napisano za pośrednictwem Instagrama.

NAJSEKSOWNIEJSZA dziennikarka mocno UCIERPIAŁA. Pokazała bolesną ranę [ZDJĘCIA]

"Zgwałcę cię, rozetnę ci aortę, a potem poćwiartuję ciało" - brzmiała wiadomość na portalu społecznościowym. Hedvig Lindahl o swoim koszmarze opowiedziała telewizji SVT. Bramkarka VfL Wolfsburg zaznaczyła, że nie była to jedyna taka groźba, a do końca zmagań na swoim piątym w karierze mundialu żyła w ogromnym strachu i obawiała się, że straci życie. Równie przerażona musiała być Sabine Willms, z którą Lindahl jest żonata od 2011 roku.

Anna Lewandowska ujawnia, jak wygląda jej PUPA po porodzie. Wrzuciła ZDJĘCIE

Na szczęście służby zadziałały bardzo sprawnie. Złapano autora skandalicznych gróźb. Okazał się nim Amerykanin, który przez porażkę reprezentacji Niemiec stracił ogromne pieniądze. Sprawę rozpatrzy sąd na Florydzie. Jego sytuacja jest tym gorsza, że Lindahl to tylko jedna ze sportowych gwiazd, która odebrała tego typu wiadomości od jegomościa.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze