Liga Mistrzyń: Dominika Grosicka - Oliwia Makuszewska

i

Autor: Instagram

Dominika Grosicka BIJE SIĘ z Oliwią Makuszewską! Trwa BITWA seksownych WAGs! Oglądaj ZDJĘCIA i GŁOSUJ

2020-04-26 19:06

Dominika Grosicka kontra Oliwia Makuszewska! Seksowna blondynka walczy ze zmysłową brunetką! Trwa kolejna bitwa WAGs w naszej Lidze Mistrzów WAGs. I ten jest bardzo interesujący. Walczą dwie piękne żony szybkich jak wiatr skrzydłowych - reprezentanta Polski Kamila Grosickiego (angielski West Bromwich) i byłego kadrowicza Macieja Makuszewskiego. Kto wyjdzie zwycięsko z tego seksownego pojedynku WAGs? Która z nich jest Waszym piękniejsza i bardziej zasługuje na awans? Dominika Grosicka czy Oliwia Makuszewska? Zobaczcie ZDJĘCIA i głosujcie!

Liga Mistrzyń: Dominika Grosicka - Oliwia Makuszewska

Pełna emocji i kobiecego wdzięku seksowna rywalizacja w Lidze Mistrzyń trwa. Nawet epidemia koronawirusa nie jest w stanie jej powstrzymać! Za nami kolejne rozstrzygnięcia w 1/16 finału. Wybieramy Miss Polski WAGs. Odpadają kolejne gwiazdy, słynne partnerki reprezentantów Polski. Za burtą Ligi Mistrzyń już w 1/16 finału znalazły się już m.in. Paulina Piątek (żona Krzysztofa Piątka), Marina Łuczenko-Szczęsna (żona Wojciecha Szczęsnego), Anna Peszko (żona Sławomira Peszki). Po dramatycznym boju i dogrywce odpadła też właśnie Sara Boruc-Mannei (żona Artura Boruca). Czy ich smutny los podzieli sławna Dominika Grosicka? Rywalką pięknej żony skrzydłowego Kamila Grosickiego będzie Oliwia Makuszewska, małżonka Macieja Makuszewskiego, byłego piłkarza m.in. Lechii i Lecha a obecnie zawodnika Jagiellonii. Która WAGs jest piękniejsza? Oglądaj zdjęcia i głosuj na sport.se.pl, gdzie trwają wybory Miss Polski WAGs! Głosowanie potrwa do poniedziałku rano (godz. 8).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze