Autor: Pool AFP/Associated Press/East News Jaki dzisiaj mecz w TVP 20.08 KIEDY finał Ligi Europy i Ligi Mistrzów? Jakie mecze dzisiaj w TVP ZA DARMO czwartek 20 sierpnia Kto dzisiaj gra?

Sevilla - Manchester United: Skrót meczu Ligi Europy [WIDEO]

2020-08-16 23:01

Skrót meczu Sevilla - Manchester United. Piłkarze Sevilli i Manchesteru United znają smak końcowego triumfu w Lidze Europy. W niedzielą spotkali się w półfinale Ligi Europy, który został rozegrany w Kolonii. Lepsi okazali się Hiszpanie, wygrywając po emocjonującym widowisku 2:1. Zobacz skrót półfinałowego meczu Ligi Europy Sevilla - Manchester United.

Sevilla i Manchester United w sumie mają w dorobku sześć triumfów w Lidze Europy (Sevilla - 2005/2006, 2006/2007, 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, Manchester United - 2016/2017). Już wiadomo, że hiszpańska drużyna za kilka dni stanie przed szansą wzbogacenia swojego dorobku, będąc jednocześnie ostatnim przedstawicielem swojej ligi w europejskich pucharach.

Mecz lepiej rozpoczął się dla "Czerwonych Diabłów". Na zegarze nie wybiła jeszcze 10. minuta, kiedy rzut karny na gola zamienił Bruno Fernandes. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Suso. Tuż po przerwie piłkarze Manchesteru United niemiłosiernie ostrzeliwali bramkę strzeżona przez Yassine'a Bounou. Bez efektu. W 78. minucie gola na wagę finału strzelił rezerwowy Luuk de Jong.

Sevilla FC - Manchester United 2:1 (1:1)

Bramki: Suso 26, De Jong 78 - Fernandes 9 (k)

Sevilla FC: Yassine Bounou - Jesus Navas, Jules Kounde, Diego Carlos, Sergio Reguilon - Ever Banega, Fernando Reges, Joan Jordan (88. Nemanja Gudelj) - Suso (75. Franco Vazquez), Youssef En-Nesyri (56. Luuk de Jong), Lucas Ocampos (56. Munir El Haddadi)

Manchester United: David de Gea - Aaron Wan-Bissaka (88. Timothy Fosu-Mensah), Victor Lindelof, Harry Maguire, Brandon Williams (87. Daniel James) - Fred - Mason Greenwood (90+3. Odion Ighalo), Bruno Fernandes, Paul Pogba, Marcus Rashford (87. Juan Mata) - Anthony Martial

Manchester City - Olympique Lyon: Skrót meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Takiej sytuacji Robert Lewandowski się nie spodziewał. "Aż brakuje słów"!

Brazylijczyk Richard przymierzany do Legii Warszawa. Jak wygląda ta sytuacja?

ZOBACZ SKRÓT MECZU SEVILLA - MANCHESTER UNITED

Skrót meczu Sevilla - Manchester United

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Sevilla - Manchester United Link: Skrót meczu Sevilla - Manchester United