Szalony mecz Neymara z dwoma psami. Zwróćcie uwagę na jeden SZCZEGÓŁ [WIDEO]

2020-04-05 12:42 PO
Neymar
Autor: AP Neymar

Neymar uciekł przed koronawirusem do Brazylii. Tam w swojej luksusowej posiadłości wypoczywa, ale też trenuje. Ostatnio reprezentant Brazylii odbył trening z psami. Oczywiście nagrał przy okazji materiał wideo, którym pochwalił się fanom.

Brazylijski gwiazdor PSG obok domu ma pokaźne boisko na którym może oddać się treningom. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosił dwa psy. Neymar postawił piłkę na murawie, a potem wykonał rajd przez całe boisko. Psy były tak zaskoczone, że nie były w stanie go dogonić. Rajd zakończył strzałem na bramkę. Warto zwrócić uwagę na to, że nawet podczas kwarantanny Neymar nie zatracił techniki i dynamiki. Nie ulega wątpliwości, że taki trening pomoże Neymarowi utrzymać formę podczas przymusowej koronawirusowej kwarantanny. A jego milusińskie psy mają przy tym mnóstwo zabawy!

Koronawirus: Włosi z Serie A mają pomysł, jak wrócić do treningów. Czy na pewno jest BEZPIECZNY?

Wyświetl ten post na Instagramie.
⚽️🐶🐶🐶 Post udostępniony przez ene10ta Érre 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr)

Niedawno pisaliśmy, że Neymar kompletnie lekceważy obostrzenia nałożone z powodu koronawirusa. Brazylijczyk urządził sobie gierkę z kolegami na boisku do siatkówki plażowej. Oczywiście kontaktów fizycznych nie brakowało, a to dla koronawirusa idealne środowisko, by przenosić się z organizmu na organizm. Postępowanie Neymara i jego kolegów było niezgodne z zaleceniami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

Justyna Kowalczyk UDERZA w polityków! Wywołała dużą burzę

Najnowsze