Kibice forsują bramę przed meczem Real - Liverpool

Autor: Zrzut Ekranu / Twitter | @Carussel Kibice forsują bramę przed meczem Real - Liverpool

UEFA zabrała głos po skandalu. Jest oficjalne oświadczenie. Całą winę zrzucili na kibiców

2022-05-29 9:32

Finał Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem, a Realem Madryt przejdzie do historii, niestety nie przez gorące widowisko z dogrywką czy rzutami karnymi. Wszystko przez 37 minutowe opóźnienie. UEFA po meczu wydała komunikat, dlaczego doszło do zdarzenia. Taka sytuacja miała być spowodowana przez tysiące osób, które próbowały wejść nielegalnie.

W sobotni wieczór o godzinie 21:00 miał rozpocząć się długo wyczekiwany przez wszystkich kibiców finał Ligi Mistrzów. Przed widowiskiem sportowym miała wystąpić gwiazda artystyczna - Camila Cabello. Wszyscy zebrani na stadionie musieli czekać do 21:37, aby usłyszeć pierwszy gwizdek.

Dziennikarz zażartował z Igi Świątek. Nie zgadniecie, o co chodziło. Reakcja reporterów była jednoznaczna

Finał zakończył się zwycięstwem Realu Madryt 1:0, po bramce Viniciusa Juniora, a po 90 minutach UEFA postanowiła wydać komunikat dotyczący opóźnienia. - W okresie poprzedzającym mecz, bramki na stadionie przy wejściu dla fanów Liverpool FC zostały zablokowane przez tysiące osób, które kupiły fałszywe wejściówki i nie mogły przejść przez bramki - tak wybrzmiał komunikat.

Kamil Glik będzie z bliska patrzył na wielki dramat? Poważne tarapaty, Polak nigdy tego nie przeżywał

Całe zamieszanie miało być spowodowane przez kibiców. - W rezultacie rozpoczęcie gry zostało opóźnione, aby umożliwić dostęp jak największej liczbie fanów z oryginalnymi biletami - tłumaczy UEFA.

Polacy nie dali rady w Pradze! Vaculik zwycięża, pech Zmarzlika i Janowskiego!

W komunikacie odniesiono się do osób, którzy zostali potraktowani gazem łzawiącym. - UEFA współczuje osobom dotkniętym tymi wydarzeniami. Będzie to pilnie przeanalizowane wraz z francuską policją, władzami oraz Francuskim Związkiem Piłki Nożnej - podsumowała federacja.

Mariusz Pudzianowski nie wytrzymał. W takim stanie go nie widzieliście, szczere słowa zawodnika po KSW 70

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!