Zadyma kibiców Legii w Zagrzebiu! Nowe informacje, przerażające

2021-08-04 16:06
Zadyma kibiców przed Legia - Dinamo
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Zadyma kibiców przed Legia - Dinamo

Legia Warszawa walczy o fazę grupową Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski kontynuują rywalizację w eliminacjach, a w środę 4 sierpnia zmierzą się z Dinamem w Zagrzebiu. Przed meczem doszło do wielkiej zadymy z udziałem kibiców Legii. Zamieszki przerodziły się w regularną wojnę. Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Jest wstępny bilans rannych.

Gorąco na ulicach Zagrzebia przed meczem Legia - Dinamo. Doszło do poważnych zamieszek. Setki kibiców prały się bez litości w stolicy Chorwacji. Kibole nie mieli dla siebie litości. Problemy dopadły także osoby niezainteresowane futbolem. Przechodnie musieli uciekać w popłochu przed zadymami. Chorwackie media pisały o horrorze. - Próbowaliśmy się ukryć wewnątrz, gdy kelnerzy zamknęli drzwi. Rzucali wszystkim - kieliszkami, krzesłami, butelkami - czytamy w relacjach lokalnej prasy. Pojawiły się nowe informacje, w tym wstępny bilans strat.

Kibice Legii brutalnie zaatakowani. Polała się krew, okropieństwo [WIDEO]

Legia - Dinamo: Zadyma w Zagrzebiu

Straty w mieście są duże! Około 400 osób (300 po stronie Dinama i 100 po stronie Legii) zdemolowało kilka samochodów i kilka restauracji. Na szczęście w zamieszkach nikt nie zginął, a w szpitalu zameldować się miała tylko jedna osoba. To kibic z Polski. Według relacji 24sata.hr, miał być to wieloletni uczestnik ustawek. Do szpitala przywieziono go ze złamaną nogą.

Zobacz zdjęcia z zadymy kiboli w Zagrzebiu. Było gorąco!

W środę legioniści zmierzą się z Dinamem w Zagrzebiu, rewanż we wtorek 10 sierpnia. Jeśli Legia przejdzie mistrzów w Chorwacji, to w fazie play-off zmierzy się z lepszym dwumeczu Crvena zvezda Belgrad - Sheriff Tyraspol.

Sonda
Kto awansuje dalej z pary Legia - Dinamo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze