Sergio Conceicao, trener FC Porto

i

Autor: AP Sergio Conceicao, trener FC Porto

Znany trener nie miał hamulców i rozjechał sędziego. Wyzywał go od k***y i złodzieja

2021-04-30 11:29

To nie był dobry dzień dla wszystkich kibiców FC Porto. W poniedziałek zespół "Smoków" zaledwie zremisował na wyjeździe z niżej notowanym Moreirense 1:1. Fani przeżyli ogromny zawód, a nerwów na wodzy nie potrafił utrzymać szkoleniowiec Porto. Sergio Conceicao zamiast wyładować nerwy w szatni, po prostu wkroczył na boisko po końcowym gwizdku sędziego. Do arbitra miał mnóstwo zastrzeżeń i postanowił je wyartykułować w bardzo nieparlamentarny sposób. Za swoje zachowanie już otrzymał karę.

Sergio Conceicao dał prawdziwy pokaz chamstwa po zremisowanym meczu FC Porto z Moreirense 1:1. Trener "Smoków" nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy po tym, jak jego zespół w zasadzie stracił szansę na tytuł mistrza Portugalii. Szybko znalazł winnego niepowodzenia. Jego zdaniem największą odpowiedzialność za stratę dwóch punktów ponosił... sędzia Hugo Miguel. Tuż po końcowym gwizdku trener ruszył w kierunku rozjemcy i wypowiedział słowa, których szybko pożałował. Nie hamował się zupełnie, za co otrzymał zasłużoną karę od Komisji Dyscyplinarnej. - Ukradłeś nam mistrzostwo! - krzyczał, ale później było jeszcze goręcej.

Sprawdź: Paulo Sousa zaszczepi się na koronawirusa w Polsce! Wyciekły szczegóły

Sonda
Czy sędziowie psują piłkę nożną?

Za swoje okrzyki otrzymał czerwoną kartkę i to rozwścieczyło go do reszty. Najpierw zaczął ostentacyjnie bić brawo sędziemu, a po chwili użył słów, które powszechnie uchodzą za obraźliwe. - Jesteś słaby i zły. Ukradłeś nam dwa mistrzostwa, zapisz wszystko, ku*** wstyd, jesteś złodziejem i zawsze będziesz ku*** - cytowano w sprawozdaniu pomeczowym. Nic dziwnego, że trenerowi postanowiono wlepić surową karę. Komisja Dyscyplinarna nałożyła na Conceicao 21 dni zawieszenia, liczone od poniedziałku.

Zobacz: Jedyny TAKI FILM o piłce. Grzegorz Krychowiak zagra z Cezarym Pazurą!

Groby polskich piłkarzy. Samobójstwa i straszne choroby. Niezapomniani

Trener Porto nie poprowadzi więc drużyny w czterech meczach przeciwko kolejno: Famalicao, Benfice Lizbona, Farense i Rio Ave. Dodatkowo musi zapłacić grzywnę ponad 10 tysięcy euro.

Sprawdź: Włosi doszukali się znaków w zachowaniu Cristiano Ronaldo. Tego nie da się nie zauważyć!

Najnowsze