Znany trener nie miał hamulców i rozjechał sędziego. Wyzywał go od k***y i złodzieja

2021-04-30 11:29 Jakub Waśko
Sergio Conceicao, trener FC Porto
Autor: AP Sergio Conceicao, trener FC Porto

To nie był dobry dzień dla wszystkich kibiców FC Porto. W poniedziałek zespół "Smoków" zaledwie zremisował na wyjeździe z niżej notowanym Moreirense 1:1. Fani przeżyli ogromny zawód, a nerwów na wodzy nie potrafił utrzymać szkoleniowiec Porto. Sergio Conceicao zamiast wyładować nerwy w szatni, po prostu wkroczył na boisko po końcowym gwizdku sędziego. Do arbitra miał mnóstwo zastrzeżeń i postanowił je wyartykułować w bardzo nieparlamentarny sposób. Za swoje zachowanie już otrzymał karę.

Sergio Conceicao dał prawdziwy pokaz chamstwa po zremisowanym meczu FC Porto z Moreirense 1:1. Trener "Smoków" nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy po tym, jak jego zespół w zasadzie stracił szansę na tytuł mistrza Portugalii. Szybko znalazł winnego niepowodzenia. Jego zdaniem największą odpowiedzialność za stratę dwóch punktów ponosił... sędzia Hugo Miguel. Tuż po końcowym gwizdku trener ruszył w kierunku rozjemcy i wypowiedział słowa, których szybko pożałował. Nie hamował się zupełnie, za co otrzymał zasłużoną karę od Komisji Dyscyplinarnej. - Ukradłeś nam mistrzostwo! - krzyczał, ale później było jeszcze goręcej.

Sprawdź: Paulo Sousa zaszczepi się na koronawirusa w Polsce! Wyciekły szczegóły

Za swoje okrzyki otrzymał czerwoną kartkę i to rozwścieczyło go do reszty. Najpierw zaczął ostentacyjnie bić brawo sędziemu, a po chwili użył słów, które powszechnie uchodzą za obraźliwe. - Jesteś słaby i zły. Ukradłeś nam dwa mistrzostwa, zapisz wszystko, ku*** wstyd, jesteś złodziejem i zawsze będziesz ku*** - cytowano w sprawozdaniu pomeczowym. Nic dziwnego, że trenerowi postanowiono wlepić surową karę. Komisja Dyscyplinarna nałożyła na Conceicao 21 dni zawieszenia, liczone od poniedziałku.

Zobacz: Jedyny TAKI FILM o piłce. Grzegorz Krychowiak zagra z Cezarym Pazurą!

Groby polskich piłkarzy. Samobójstwa i straszne choroby. Niezapomniani

Trener Porto nie poprowadzi więc drużyny w czterech meczach przeciwko kolejno: Famalicao, Benfice Lizbona, Farense i Rio Ave. Dodatkowo musi zapłacić grzywnę ponad 10 tysięcy euro.

Sprawdź: Włosi doszukali się znaków w zachowaniu Cristiano Ronaldo. Tego nie da się nie zauważyć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze