Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak nie zostawił wątpliwości. Piłkarze kadry już to przeczuwają, widzieli, co się dzieje na treningach

2022-03-29 10:57

Grzegorz Krychowiak postanowił udzielić wywiadu na kilka godzin przed meczem Polaków ze Szwedami. Jak powiedział pomocnik AEK Ateny w rozmowie z "WP. SportoweFakty", piłkarze kadry przeczuwają już, jak może wyglądać mecz z drużyną "Trzech Koron". Wszystko przez treningi, w których trakcie miały zapaść bardzo ważne decyzje. Co dokładnie powiedział Grzegorz Krychowiak?

Mecz Polaków ze Szwedami zgromadzi dziś przed telewizorami miliony fanów, którzy mają nadzieję na awans "Biało-Czerwonych" do mistrzostw świata w Katarze. Jak powiedział pomocnik AEK Ateny i reprezentacji Polski - Grzegorz Krychowiak, już w trakcie treningu widać, na które rozwiązania i nazwiska ostatecznie postawi Czesław Michniewicz. Były pomocnik Sevilli i PSG nie ma cienia wątpliwości.

Polska - Szwecja. Skład Polski na mecz ze Szwecją. Kogo wystawi Czesław Michniewicz?

Grzegorz Krychowiak nie ma wątpliwości. To widać na treningach, wszyscy piłkarze to wiedzą

Jak przyznał Grzegorz Krychowiak w rozmowie z "WP. SportoweFakty", piłkarze kadry już wiedzą, w jakim składzie wystąpią na Szwecję, a przynajmniej z dużym prawdopodobieństwem mogą zakładać, kto pojawi się na murawie Stadionu Śląskiego. Jak mówi piłkarz AEK Ateny, wszystko przez zajęcia treningowe prowadzone przez Czesława Michniewicza.

- Trener nie podał nam jeszcze oficjalnego składu, ale gry treningowe dają do zrozumienia, kto wystąpi - powiedział zawodnik reprezentacji Polski w rozmowie z portalem "WP. SportoweFakty".

Jan Tomaszewski dostał srogi rewanż po 20 latach. Wszystko przez mecz Polska - Szwecja, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć zdjęcia żony Grzegorza Krychowiaka, przejdź do galerii poniżej.

Krychowiak szczerze przed meczem ze Szwecją. Tutaj Polacy muszą zagrać wzorowo

Zdaniem Krychowiaka, mecz Polaków ze Szwedami może być podobny do ostatniego sparingu kadry przeciwko Szkocji, jednak trzeba pamiętać, że "Trzy Korony" mają więcej atutów, w związku z czym formacja defensywna musi się wywiązać ze swojej gry wzorcowo.

- Wydaje mi się, że może to tak wyglądać, ale Szwedzi mają więcej atutów. Są lepiej zorganizowani niż Szkoci, grają w ustawieniu 1-4-4-2, lepiej przesuwają się na boisku całym zespołem, bardzo dobrze zawężają. Jeżeli chodzi o samą grę - kierują bezpośrednia podania do napastników i próbują przejąć piłkę po stracie. Są też mocni w stałych fragmentach gry. My musimy zagrać przede wszystkim wzorowo w defensywie. - powiedział Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia
Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien zagrać w meczu ze Szwecją?
Najnowsze