Raul Jimenez

i

Autor: AP Raul Jimenez

Nie zagra z Polską?

Kontuzja przed meczem Polska – Meksyk! Czołowa gwiazda może nie zagrać, wciąż zmaga się z urazem

2022-11-20 22:41

Mundial wystartował z wielkim przytupem! Piłkarskie mistrzostwa świata rozpoczęły się od meczu Katar – Ekwador. Cały kraj czeka jednak na spotkanie Polska – Meksyk. Ważne informacje napływają z kraju naszego przeciwnika. Czołowa gwiazda ekipy, Raul Jimenez, może nie wybiec na murawę przeciwko Biało-czerwonym. To ważne wieści przed meczem Polska – Meksyk.

Niepokojące informacje dla fanów ekipy z Meksyku napływają z tamtejszych mediów. Wiele wskazuje na to, że z gry na dłużej wypadł Raul Jimenez. Jedna z gwiazd reprezentacji Meksyku zmaga się z kontuzją pachwiny. Występ przeciwko ekipie Czesława Michniewicza staje pod coraz większym zapytania. To byłaby dobra wiadomość dla naszego selekcjonera. Mogłoby to zwiększyć nasze szanse na zgarnięcie trzech punktów!

Fani Ekwadoru przekrzyczeli Katarczyków! Poszło im o piwo, mamy nagranie!

Polska – Meksyk: Kontuzja gwiazdy Meksyku. Jimenez może nie zagrać

Złe wieści dla kibiców Meksyku przekazał dziennikarz Rodolfo Landeros. Wiele wskazuje na to, że wyścig z czasem może nie zostać wygrany przez reprezentanta z Ameryki Północnej.

- Nie czuł się komfortowo grając w dziadka z kolegami. Zagrał przeciwko Szwecji pierwszy raz od trzech miesięcy – napisał na Twitterze.

Wybór Raula Jimeneza do ekipy Gerarda Martino wzbudził kontrowersje w Meksyku.

Polska ma szansę wygrać mistrzostwo świata? Fabiański nie ma wątpliwości, padły mocne słowa

Raul Jimenez – kim jest? Gdzie gra?

Raul Jimenez to bez dwóch zdań jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników reprezentacji Meksyku, tuż obok chociażby Hirvinga Lozano, czy Hectora Herrery. Napastnik angielskiego Wolverhampton w swoim najlepszym okresie wyceniany był aż na 50 mln euro . Wcześniej grał w Benfice czy Atletico Madryt.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Najnowsze