Marc Overmars

i

Autor: FORUM

Fatalne informacje

Legendarny holenderski piłkarz ma poważne problemy zdrowotne. Niepokojące doniesienia, sprawa wygląda naprawdę źle

2023-01-20 17:44

Stan Marca Overmarsa, który przeszedł w grudniu delikatny udar mózgu, wcale nie jest tak dobry jak początkowo się wydawało. Jak donosi „De Telegraaf”, niedawne zajście wywołało u byłego znakomitego holenderskiego pomocnika nieodwracalny uszczerbek na zdrowiu. Holenderscy żurnaliście donoszą, że sytuacja jest poważna, serce 49-latka nie pracuje bowiem tak jak powinno.

Delikatny udar

Emerytowany reprezentant Holandii pracuje obecnie jako dyrektor sportowy belgijskiego Royal Antwerp. W grudniu 49-latek trafił do szpitala, a badania potwierdziły delikatny udar. Pierwsze doniesienia na temat jego stanu zdrowia były jednak optymistyczne. Wydawało się, że Overmars wyjdzie z tej sytuacji bez większego uszczerbku na zdrowiu. Teraz okazuje się jednak, że sytuacja nie jest tak dobra, jakby wskazywały na to wcześniejsze informacje.

Niesamowity hołd dla Leo Messiego! Pewien rolnik wykonał jego podobiznę w... sami zobaczcie!

Problemy z sercem

Dziennikarze holenderskiego „De Telegraaf” informują, że stan zdrowia Overmarsa nie jest najlepszy. Wszystko z powodu tego, że wskutek grudniowego udaru były piłkarz doznał także nieodwracalnego uszkodzenia serca. Rzekomo narząd ten został znacznie osłabiony i jest w stanie pracować jedynie na 30 procent możliwości. Z pewnością nie jest to dobra informacja dla 49-latka, praca dyrektora sportowego nierozerwalnie łączy się bowiem z ciągłym stresem. A nie trzeba dodawać, jak działa on na serce. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawa znajdzie jednak swój pozytywny finał.

46-letni Ronaldo oświadczył się dużo młodszej partnerce! Blond piękność zarzeka się o miłości na zawsze [ZDJĘCIA]

Kim jest Marc Overmars?

Marc Overmars jest byłym znakomitym piłkarzem holenderskim, występującym na pozycji skrzydłowego. Podczas czynnej kariery reprezentował barwy takich klubów jak m.in. Go Ahead Eagles, Ajax Amsterdam, Arsenal czy FC Barcelona. W swoim dorobku ma także 86 meczów w narodowej reprezentacji (17 goli). Po zakończeniu kariery odnalazł się w świecie piłki, pełniąc funkcję dyrektora technicznego w takich klubach jak Go Ahead Eagles, Ajax Amsterdam czy Royal Antwerp, w którym pracuje do dzisiaj.

Sonda
Pamiętasz Marca Overmarsa z boiska?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze