Jose kibic z Meksyku

i

Autor: Kamil Kacperczyk

Zawstydzi jasnowidza Jackowskiego?

Szalona wizja kibica z Meksyku. Powiedział nam, jaki będzie wynik meczu Polska - Meksyk!

2022-11-21 8:55

Im bliżej do meczu Polska – Meksyk, tym na ulicach Dohy coraz więcej zielonego koloru. Oznacza to oczywiście, że stolicę Kataru szturmują kibice z Meksyku, który zachwycają swoją żywiołowością. Okazuje się jednak, że przed tym mundialem wiara fanów z Ameryki w piłkarzy nie jest zbyt wielka. Mecz Polska - Meksyk już we wtorek o godzinie 17.

Mecz Polska - Meksyk już we wtorek!

Oba zespoły, a także ich kibice doskonale wiedzą, że pierwszy mecz na tym mundialu jest najważniejszy. Dlatego i u kibiców Polski, i Meksyku, trwa nerwowe oczekiwanie. - Skąd jesteście? - zagadnął nas około sześćdziesięcioletni kibic ubrany w meksykańskie barwy widząc, że nagrywamy vloga. - Z Polski – od razu odpowiedzieliśmy, a z jego twarzy błyskawicznie zniknął uśmiech. - To niedobrze – rzucił, ale po chwili roześmiał się od ucha do ucha. - Słuchajcie, to będzie ciężki mecz, ale wy wygracie. Gola strzeli ten obrońca z krótki nazwiskiem. Glik! - przypomniał sobie sympatyczny Jose. Wiara w drużynę wśród Meksykanów nie jest zbyt duża, co potwierdza dziennikarka telewizji Azteca Ines Sainz. - Mamy wiele wątpliwości co do trenera Taty Martino, nie znalazł sposobu, w jaki drużyna Meksyku powinna grać. W poprzednich mundialach bardziej wierzyliśmy w naszą drużynę – powiedziała nam gwiazda.

A wracając do Glika, którego Jose z Meksyku typuje do strzelenia gola. Jeśli jego przepowiednia się sprawdzi, będzie to historyczna chwila dla obrońcy Benevento. Mecz z Meksykiem będzie jego setnym w koszulce z orzełkiem na piersi.

Tyle kosztuje kebab w Katarze. Tanio nie jest
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze