John Terry i Fernando Torres, Chelsea Londyn

Autor: East News

Chelsea - QPR 6:1. Hat-trick Torresa, Chelsea goni Tottenham i walczy o Ligę Mistrzów

2012-04-29 21:53

Chelsea Londyn wygrała na swoim stadionie z beniaminkiem Queens Park Rangers 6:1 w meczu 36. kolejki Premier League. Trzy gole dla "The Blues" strzelił Hiszpan Fernando Torres. Londyńczycy już po 25 minutach spotkania prowadzili 4:0, stąd też losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie konfrontacji. Chelsea w ligowej tabeli zajmuje obecnie 6. lokatę i traci tylko punkt do miejsca premiowanego grą w eliminacjach Ligi Mistrzów.

1:0 - Daniel Sturridge (1. min)
2:0 - John Terry (13. min)
3:0 - Fernando Torres (19. min)
4:0 - Fernando Torres (25. min)
5:0 - Fernando Torres (64. min)
6:0 - Florent Malouda (80. min)
6:1 - Dijbrill Cisse (84. min)

Składy:

Chelsea Londyn: Cech - Cole, Terry, Bosingwa (81. Hutchinson), Ferreira - Lampard, Essien - Kalou (73. Ramires), Mata (67. Malouda), Sturridge - Torres

Queens Park Rangers: Kenny - Taiwo, Hill, Ferdinand, Onuoha - Buzsaky (65. Traore), Derry, Barton - Mackie, Zamora (78. Wright-Phillips), Cisse