Cristiano Ronaldo

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo może odetchnąć z ulgą. Długo wyczekiwana informacja wyszła na jaw, dotkną go zmiany

2021-11-21 14:49

Cristiano Ronaldo był bohaterem jednego z najgłośniejszych transferów tego lata. „Okienko cudów”, podczas którego kluby zmienili Leo Messi i Cristiano Ronaldo, przyniosło wielki powrót Portugalczyka do Manchesteru United. Fani na całym świecie oszaleli, a 36-latek od razu powitał ich golami. Od pewnego momentu głośniej było jednak o przeszkodzie na jego drodze, ale ta po sobotniej porażce z Watfordem (1:4) została usunięta.

„CR7” wrócił do Manchesteru po 12 latach przerwy. Odchodził do Realu Madryt jako światowa gwiazda, a w barwach „Królewskich” zbudował jeszcze większą markę. Jego rywalizacja z Leo Messim przeszła do historii, ale w 2018 r. Portugalczyk postanowił przejść do Juventusu Turyn. Grał tam z Wojciechem Szczęsnym, z którym wystąpił jeszcze 22 sierpnia tego roku. Kilka dni później był już zawodnikiem „Czerwonych Diabłów”, a los chciał, że stał się bohaterem głośnego transferu tuż po historycznych przenosinach Messiego z FC Barcelony do PSG. Kibice wpadli w euforię i oczekiwali nowej rywalizacji pomiędzy tymi wybitnymi piłkarzami. Ronaldo zaczął swoją przygodę z nowym klubem zdecydowanie lepiej, gdyż już w debiucie strzelił 2 bramki. Łącznie uzbierał już 9 goli w 13 meczach, ale po początkowym szale mało zostało.

Prezes PZPN przerywa milczenie! Cezary Kulesza mówi o bolesnej porażce! Ocenia trenera Sousę i Lewandowskiego! Będzie dymisja?

Niepowodzenia w życiu zawodowym Cristiano Ronaldo wetuje sobie w życiu prywatnym. Ostatnio świat obiegła informacja o spodziewanych narodzinach kolejnego dziecka piłkarza i jego pięknej partnerki, Georginy Rodriguez:

Kompromitujące wyniki do tego doprowadziły

Przyjście Ronaldo spowodowało, że znacznie wzrosły oczekiwania względem Manchesteru United. Niestety, drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera zawodziła. Ligę Mistrzów rozpoczęła od sensacyjnej porażki 1:2 z Young Boys Berno, a później przegrywała w lidze z Aston Villą (0:1), Leicester City (2:4), Liverpoolem (0:5), Manchesterem City (0:2) i Watfordem. Zwłaszcza te cztery ostatnie porażki okazały się bolesne, gdyż przerwało je jedynie jedno zwycięstwo z Tottenhamem (3:0). Na norweskiego trenera spadła ogromna krytyka, a czarę goryczy przelała wyjazdowa klęska z Watfordem.

O tym łóżkowym zdjęciu Ronaldo i Georginy mówi cały świat. Nic się nie ukryło, intymny szczegół

Kibice od dłuższego czasu oczekiwali komunikatu o zwolnieniu Solskjaera. Doczekali się go w niedzielę, gdy klub oficjalnie ogłosił rozstanie z 48-latkiem. Nie pomogły mu solidne wyniki w LM, w której „Czerwone Diabły” wyszarpały 7 punktów w czterech meczach, bowiem w każdym z nich walczyły o korzystny wynik do ostatnich minut. Tymczasowym trenerem drużyny zostanie inny były piłkarz klubu, Darren Fletcher. Szansę debiutu otrzyma już we wtorek, gdy Manchester United pojedzie do Villarreal na mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Czy Ronaldo poprowadzi Manchester United do kolejnych trofeów?