Gwiazda Premier League pokazała BLIZNĘ po OPERACJI CZASZKI! Piłkarz wraca do zdrowia po potwornej kontuzji

2021-01-15 10:46 PM
Raul Jimenez
Autor: Instagram / raulalonsojimenez9 Raul Jimenez

Zawsze warto pamiętać o tym, że piłka nożna to sport kontaktowy. Różne starcia i zderzenia pomiędzy piłkarzami są wpisane w tę dyscyplinę, jednak w rzadkich przypadkach kończy się to niestety poważnymi kontuzjami. Tak było w przypadku Raula Jimeneza, napastnika Wolverhampton. Meksykanin powoli wraca do zdrowia, ale na jego głowie już na zawsze pozostanie blizna, przypominająca o dramatycznych chwilach na boisku.

Do tego przerażającego zdarzenia pod koniec listopada w meczu pomiędzy Arsenalem a Wolverhampton. W pierwszy minutach spotkania londyńczycy wykonywali rzut rożny. Do zagranej przez Williana piłki wyskoczył obrońca Arsenalu, David Luiz i zderzył się z napastnikiem Wolverhampton, Raulem Jimenezem.

Zbigniew Boniek UDERZYŁ w kadrę Brzęczka?! Znaczące słowa, wszystko się wydało

Zawodnik „Wolves” padł nieprzytomny na murawę, a jego koledzy z drużyny od razu zaczęli wzywać pomoc medyczną. Było wiadomo, że kontuzja głowy, jaką odniósł, jest poważna, a sam zawodnik wymagał podania tlenu jeszcze na murawie stadionu. Później trafił do szpitala gdzie przeszedł operację.

Paulina Piątek ODSŁONIŁA CIAŁO! Zobacz PIKANTNE ZDJĘCIE w galerii poniżej:

Na szczęście szybka interwencja służb medycznych i zespołu szpitala do którego trafił spowodowała, że zawodnik nie odniósł poważniejszych obrażeń. Niedługo po operacji rozpoczął on rehabilitację mającą na celu przywrócić go do formy sprzed zdarzenia.

Były reprezentant Polski chciałby WRÓCIĆ do Ekstraklasy. ZASKAKUJĄCE wyznanie zawodnika

Raul Jimenez czuje się coraz lepiej, a ostatnio postanowił wesprzeć swój zespół w meczu z Evertonem pojawiając się na trybunach. To właśnie tam kamery telewizyjne uchwyciły, że na prawej stronie głowy Jimeneza widać podłużną bliznę, jaka została piłkarzowi po operacji.

Miejmy jednak nadzieję, że odniesiona kontuzja nie będzie miała wpływu na przyszłą dyspozycję Meksykanina. Całkiem niedawno odwiedził on swoich kolegów z drużyny także w centrum treningowym i przyglądał się zajęciom. Na razie nie wiadomo, kiedy sam miałby wrócić do treningów.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze