Gwiazda reprezentacji Polski zmieni klub? Agenci prowadzą rozmowy

2020-09-30 17:49 PFK
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

W poprzednim sezonie Kamil Grosicki (32 l.) cieszył się z awansu West Bromwich Albion do Premier League. Jednak początek obecnej edycji jest dla gwiazdy polskiej kadry niezbyt ciekawy. W pierwszych kolejkach nie dane mu było zagrać. Jaka przyszłość czeka naszego kadrowicza w beniaminku Premier League? Czy szykuje się transfer?

Poprzednie rozgrywki ekipa WBA zakończyła na drugim miejscu w Championship. Wkład w ten sukces miał Kamil Grosicki. Dla naszego kadrowicza był to powrót na najwyższy poziom rozgrywkowy po trzech latach nieobecności. Poprzednio występował w angielskiej ekstraklasie wiosną 2017 roku po transferze do Hull City, z którym w kolejnych sezonach już rywalizował na poziomie Championship.

Sukces klubu reprezentanta Polski. Nie dali rywalom żadnych szans

Polak z niecierpliwością czekał na inaugurację rozgrywek. Nowy sezon Premier League wystartował, ale „Grosik" nie miał okazji zagrać. Menedżer Slaven Bilić nie stawia na naszego skrzydłowego. Wszystko wskazuje na to, że Grosicki odejdzie z klubu z Birmingham. Jak podał w mediach społecznościowych dziennikarz sportowy Mateusz Borek menedżerowie piłkarza prowadzą rozmowy z Evangelosem Marinakisem. Do niego należą dwa kluby: grecki Olympiakos Pireus i angielski Nottingham Forest, grający na poziomie Championship. Czy zatem zobaczymy naszego pomocnika w nowych barwach?

Niemcy GROŻĄ Lewandowskiemu. Wyciągają potężne działa, za które grozi WIĘZIENIE

Po trzech kolejkach WBA zajmuje w lidze 17. miejsce. W najbliższej kolejce (4 października) ekipa z Birmingham zagra na wyjeździe z Southampton. Czy dojdzie do polskiego starcia: Kamil Grosicki kontra Jan Bednarek?

Koronawirus w Wiśle Kraków. Czy chodzi o Błaszczykowskiego?

Najnowsze