Stadion Evertonu

i

Autor: AP Stadion Evertonu

Gwiazdor Evertonu pedofilem?! Został zatrzymany przez policję, szykuje się ogromny skandal

2021-07-20 6:51

Wszystkie przestępstwa wśród opinii społecznej budzą negatywne emocje, ale są takie czyny, które uważane są wręcz za ohydne i przestępca po ich popełnieniu skazany jest na publiczny ostracyzm. Jednym z takich przestępstw jest pedofilia. I właśnie w tej kwestii trwa dochodzenie brytyjskiej policji, która postanowiła zatrzymać jednego z piłkarzy angielskiej Premier League.

Media w Wielkiej Brytanii postanowiły zaszokować całą piłkarską społeczność. Porażające doniesienia przekazał "Mirror", który twierdzi, że jeden z zawodników najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, a więc Premier League, został niedawno zatrzymany i aresztowany przez policję. Dziennikarze nie zdradzają jednak nazwiska zawodnika, ale podają, że ma 31 lat.

Kolejna olimpijska farsa. Mistrzyni Polski nie pojechała na IO Tokio 2020, bo związek... nie zgłosił jej do kadry!

Piłkarz aresztowany. Szokująca sprawa w Anglii

"The Sun" informuje, że chodzi o piłkarza Evertonu. Wiadomo natomiast w jakiej sprawie został zatrzymany. - Funkcjonariusze aresztowali 31-letniego mężczyznę w ramach dochodzenia za domniemane przestępstwa seksualne wobec dzieci - podała policja w Manchesterze. Służby przeszukały również dom piłkarza, a dochodzenie trwa. 31-latek z aresztu wyszedł za kaucją.

Następczyni Justyny Kowalczyk Izabela Marcisz miała wypadek. Potłuczone ciało, pęknięta żuchwa

Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby

Szykuje się wielka afera. Piłkarz podejrzany o ohydne przestępstwo

"Mirror" podaje również, że zawodnik został zawieszony przez klub. - Możemy potwierdzić, że zawiesiliśmy piłkarza pierwszej drużyny. Oczekujemy na rezultaty dochodzenia prowadzonego przez służby. Będziemy wspierać policję w śledztwie, ale nie zamierzamy przekazywać żadnych dodatkowych informacji - powiedział rzecznik prasowy klubu, w którym występuje 31-letni zawodnik. Być może niebawem dowiemy się nieco więcej o tej szokującej sprawie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze