Kochanica Ronaldo wyłoniła się z wody niczym nimfa. Łapała się za obfity biust, wpadka była blisko

2021-10-13 15:49
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez cieszy się nie mniejszą popularnością niż wielu znanych piłkarzy. Związek z Cristiano Ronaldo sprawił, że o modelce z Hiszpanii mówi się bardzo dużo. Sama dba o atencję i w mediach społecznościowych publikuje wiele pikantnych zdjęć, które są szeroko komentowanie. Podobnie było i niedawno, gdy opublikowała bardzo gorące zdjęcia z wyjątkowej sesji.

Georgina Rodriguez w związku z Cristiano Ronaldo jest już od kilku lat. Co jakiś czas wychodzą plotki o ich ewentualnym ślubie, ale oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie nie ma. Nie zmienia to jednak faktu, że para bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie i można mówić, że tworzą szczęśliwą rodzinę. A przynajmniej taki obraz widać w mediach społecznościowych.

Popek na zdjęciu z Andrzejem Dudą. Wywołał ogromne poruszenie, musiał przeprosić

Georgina Rodriguez na pikantnym zdjęciu. Wyłoniła się z wody niczym nimfa

Dzięki związkowi z żywą legendą futbolu hiszpańska modelka zyskała mnóstwo nowych fanów. Nie będzie pewnie stwierdzeniem nad wyrost, że Georgina Rodriguez jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Jej konto na Instagramie śledzi 27,5 miliona użytkowników. Dzięki temu o modelce bywa czasami bardzo głośno.

Narzeczona Ronaldo praży w słońcu seksowne ciało! Georgina Rodriguez znów kusi zdjęciem

Sama Rodriguez dba o to, aby dużo się o niej mówiło. Nierzadko brała udział w odważnych sesjach fotograficznych, gdzie odsłaniała swoje zgrabne i wysportowane ciało. Hiszpanka podobnie jak Cristiano Ronaldo nie unika wizyt na siłowni. Jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Rodriguez na Instagramie również spodobało się jej fanom.

Ukochana Ronaldo zachwyciła fotografią. Zrobiło się gorąco

Partnerka zawodnika Manchesteru United opublikowała fotografię z wyjątkowej sesji. Na obrazku widzimy Rodriguez w pięknej białej kreacji. Modelka trzymając buty w dłoniach brodzi po kolana w wodzie. Jej szyję zdobi natomiast cudowna kolia.

Na drugiej fotografii natomiast można zobaczyć, jak Rodriguez chwyta się w okolicach biustu za kreację i tak jakby chciała ją podciągnąć, aby sukienka nie pokazała zbyt wiele. Fotografia zyskała niemal trzy miliony polubień, co może tylko świadczyć o zadowoleniu fanów z opublikowania takich zdjęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze